کد خبر: 3729227
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
واحدی خبر داد:
گروه سلامت _ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج، گفت: در این حادثه 20 نفر مصدوم شدند که متاسفانه 11 نفر از آنان به علت شدت جراحات فوت و هفت نفر زخمی شدند.
11 کشته و 7 مصدوم در حادثه سنندج/ 3 روز عزای عمومی در کردستان
 
به گزارش ایکنا، به نقل از وبدا، سیامک واحدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به حادثه تصادف تانکر نفتکش و اتوبوس مسافربری در سنندج، گفت: در این حادثه ۲۰ نفر مصدوم شدند که متاسفانه ۱۱ نفر از آنان به علت شدت جراحات فوت و هفت نفر زخمی شدند که همه مصدومان پس از انجام اقدامات اورژانسی به بیمارستان‌های بعثت و توحید سنندج منتقل شدند.
 
وی با اشاره به این که این تصادف ساعت ۲۴ شب در محور بلوار دکتر حسینی سنندج رخ داد، گفت: پس از اعلام این تصادف، بلافاصله ۱۱ دستگاه آمبولانس ۱۱۵ از پایگاه‌های شهری و جاده‌ای سنندج به محل تصادف اعزام شدند.

واحدی با اشاره به حضور خود و معاون درمان این دانشگاه از اولین دقایق حادثه در محل حادثه و نظارت بر نحوه امدادرسانی به مجروحان افزود: در پی وقوع این حادثه تلخ و فوت ۱۱ نفر از هم وطنان عزیزمان، استاندار و نماینده، ولی فقیه در استان، از امروز به مدت سه روز در استان کردستان عزای عمومی اعلام کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: