کد خبر: 3729228
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
روشنی:
گروه جامعه ــ قائم مقام سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از 24 تا 27 تیرماه سال‌جاری، در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

دومین کنگره دانش‌آموزی برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران، محمد روشنی، قائم مقام این سازمان از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از 24 تا 27 تیرماه، خبر داد و گفت: این کنگره با حضور مسئولین و با هدف تعیین خط مشی‌ها و سیاست‌های کلان و راهبردی سازمان در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی برگزار می‌شود.

وی افزود: بهره‌گیری صحیح از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی اعم از فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و اقتصادی جامعه و زمینه‌سازی برای بسط مشارکت فعال اعضاء، مدرسین و مسئولین در تصمیم‌سازی‌ها و برنامه‌ریزی سازمان از دیگر اهداف برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی سازمان است.

روشنی در ادامه اظهار کرد:‌ برنامه‌های این کنگره شامل؛ کارگروه‌های تخصصی، برپایی جلسات هم‌اندیشی، برنامه‌های فرهنگی ـ ورزشی، برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های اجتماعی،‌ بیان دیدگاه‌های نمایندگان اعضا، مربیان و مدرسین مجامع و ... است.

یادآوری می‌شود، اعضای کنگره دانش‌آموزی متشکل از دبیران مجامع شش‌گانه استان‌ها (اعضا، مربیان و مدرسین) به تعداد 64 نفر دانش‌آموز، 64 نفر مربی و 64 نفر مدرس پیشتاز و همچنین 32 نفر از مدیران استان‌های سازمان دانش‌آموزی سراسر کشور است.

انتهای پیام

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: