کد خبر: 3729671
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
گروه اجتماعی - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی از اعزام ۳۰ دانش آموز دختر استان به اردوی کشوری مناطق مرزی در تهران خبرداد.

اعزام 30 دانش آموز دختر خراسان‌شمالی به اردوی کشوری مناطق مرزی

به گزارش ایکنا از خراسان‌ شمالی  به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی،علی شورزاده، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اظهارکرد: 30 نفر از دانش آموزان دختر از پنج شهرستان مرزی استان به اردوی دانش آموزان مناطق مرزی کشور در تهران اعزام شدند.

وی ادامه داد: برنامه تربیتی اردو یک فعالیت گروهی می‌باشد که در رشد شخصیت فردی دانش آموزان نقش اساسی دارد و برگزاری اردوهای استانی و ملی فرصت مناسبی برای رشد و بالندگی دانش آموزان بوده و همچنین موجب شادی روانی آنان نیز می‌شود.

شورزاده با بیان اینکه دانش آموزان مناطق مرزی به عنوان یک حصار محکم برای امنیت فرهنگی کشور هستند، عنوان کرد: یکی از اهدافی که در این اردوها دنبال می شود، تقویت هویت ملی، همگرایی و وحدت در بین دانش آموزان است.

وی با عنوان اینکه معتقدیم این برنامه های فرهنگی موجب ارتقا مسئولیت پذیری و حس تعاون و همکاری در بین دانش آموزان می شود، گفت: بدون شک زمینه افزایش روحیه مبارزه با آسیب های اجتماعی و هجمه های فرهنگی در این برنامه ها برای دانش آموزان مهیا می شود.

اردوی دانش آموزان دختر مناطق مرزی کشور 19تیردر تهران و دانش آموزان پسر 29 تیرماه در نیشابور برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: