کد خبر: 3729674
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
حجت‌الاسلام صابری مطرح کرد:
گروه فعالیت‌های قرآنی – حجت‌الاسلام محمد‌حسین صابری‌اراکی، رئیس مجمع خیرین قرآنی استان مرکزی گفت: برای ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی باید آحاد جامعه بسیج شوند که جلسات و محافل قرآن راهی مطمئن برای رسیدن به احکام قرآنی است.

لزوم بسیج آحاد جامعه برای ترویج فرهنگ قرآنی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، حجت‌الاسلام محمد‌حسین صابری‌اراکی، رئیس مجمع خیرین قرآنی استان مرکزی، عصر روز گذشته، ۲۲ تیرماه در نوزدهمین مراسم تکریم معلمان، حافظان، خادمان و خیرین قرآن محلات و نیم‌ور که در سالن اجتماعات پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی محلات برگزار شد، گفت: فعالیت مهد قرآن محلات از سال ۷۸ آغاز شده و خوشبختانه طی این سال‌ها تربیت نیروهای قرآنی حافظ و قاری را برعهده داشته است.
وی با بیان اینکه فعالیت نوجوانان و جوانان در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است، بیان کرد: قرآن باید در بطن زندگی جوان وارد شود و آیات کاربردی قرآن باید در قالب طرح‌های جذاب به آنان آموزش داده شود. نوجوان باید از خطرات ناهنجاری‌ها آگاه باشد تا آینده خود را با لذت‌جویی یا کنجکاوی‌های بی‌مورد خراب نکند.
حجت‌الاسلام صابری اضافه کرد: برای ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی باید آحاد جامعه بسیج شوند که جلسات و محافل قرآن راهی مطمئن برای رسیدن به احکام قرآنی است. دشمنان امروز با همه تجهیزات خود به میدان آمدند اما جامعه قرآنی مدافعین قرآن و عترت هستند که در برابر آنان تمام قد ایستاده‌اند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: