کد خبر: 3729736
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
به‌مناسبت دهه کرامت؛
گروه فرهنگی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: برپایی خیمه‌های معرفت در جوار بقاع متبرکه با همکاری مبلغان و با حضور مسئولان استانی از جمله برنامه‌هایی است که به‌مناسبت دهه کرامت و نیز تکریم بقاع متبرکه در نظر گرفته شده است.

خیمه‌های معرفت در جوار بقاع متبرکه سیستان و بلوچستان برپا می‌شود

حجت‌الاسلام محسن مؤمنی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان ‌و بلوچستان، گفت: همزمان با فرارسیدن دهه کرامت از یکم تا یازدهم ماه ذی القعده، که شامل فاصله زمانی میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) است، ویژه برنامه‌هایی در سطح استان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: روز تکریم و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نیز در این دهه قرار گرفته است و بنابراین، بقاع متبرکه باید در این ایام بیشتر مورد توجه قرار گرفته و در کنار برگزاری مراسم دهه کرامت، از مقام امامزادگان نیز تجلیل کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بیان کرد: برپایی خیمه‌های معرفت در جوار بقاع متبرکه با همکاری مبلغان و با حضور مسئولان استانی از جمله برنامه‌هایی است که به‌مناسبت دهه کرامت و نیز تکریم بقاع متبرکه در نظر گرفته شده است.
مؤمنی افزود: در سال جاری 13 مبلغ بومی و غیر بومی (مبلغان اعزامی از قم) در سطح استان حضور دارند که در دهه کرامت نیز، در قالب غرفه‌های پاسخگویی به مسائل شرعی و ایستگاه‌های «همه واقف باشیم» خدمت‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: