کد خبر: 3729739
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
گروه فرهنگی - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تأسیس کارگروه تخصصی حجاب خبر داد و گفت: این کارگروه اهدافی از جمله پژوهش و مطالعه، تربیت مربی متخصص و الگوسازی در حوزه حجاب و عفاف را دنبال می‌کند.
کارگروه تخصصی حجاب در زنجان تأسیس می‌شود
به گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ضمن گرامی‌داشت هفته عفاف و حجاب و فرارسیدن دهه کرامت اظهار کرد: به منظور بهبود بخشیدن به فعالیت‌های حوزه عفاف و حجاب کارگروه تخصصی و دائمی حجاب زیرنظر جمعیت بانوان فرهیخته زنجان تاسیس می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه بانوان فرهیخته دینی در طول سال برنامه‌های مختلفی را دنبال می‌کنند بیان کرد: پژوهش و مطالعه، تربیت مربی متخصص عفاف و حجاب، الگوسازی در حوزه حجاب و عفاف و برگزاری گفتمان‌های حجاب و عفاف ویژه معلمان از مهمترین برنامه‌های این جمعیت است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان راه‌اندازی کرسی‌های آزاد اندیشی با موضاعات حجاب و عفاف با حمایت حوزه‌های علمیه خواهران در حوزه‌ها و دانشگاه‌ها از دیگر برنامه‌های جمعیت بانوان فرهیخته دینی به‌شمار می‌رود.
 
صفی‌یاری عنوان کرد: برگزاری دوره‌های تفسیر سوره نور و احزاب در بین اقشار مختلف بانوان و حمایت از تولیدات مختلف فکری و فرهنگی بانوان فرهیخته عضو جمعیت از جمله چاپ کتاب و سایر موارد از دیگر برنامه‌های این جمعیت خواهد بود.
 
وی خاطرنشان کرد: رفتار و گفتار حضرت معصومه(س) در ابعاد مختلف شخصیتی به عنوان یک الگو برای جامعه به حساب می‌آید که بخش عفاف و حجاب یکی از مهمترین آن‌ها است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: