کد خبر: 3729769
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
گروه فرهنگی-رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین گفت:بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج)به عنوان یک ظرفیت معنوی ،تببین فلسفه ظهور وتعمیق باورهای دینی رادر اولویت خود قراردهد.

لزوم بکارگیری ظرفیت های معنوی برای تبیین فلسفه ظهوروتعمیق باورهای دینی 

به گزارش ایکنا ازخراسان شمالی،حجت الاسلام هادی پروین در دیدار با مدیر بنیاد مهدویت این شهرستان اظهارکرد: بحث مهدویت یکی از بال های اصلی اسلام بوده ودشمن به این بال سرخ شهادت و سبز مهدویت حساس است.

وی ادامه داد: دشمنان به دنبال از بین برده این دو بال بوده تا ولایت را ضعیف کرده وبه هدف خود برسد.

وی بیان کرد: با توجه به آگاه بودن مردم، تلاش دشمنان برای فروپاشی جامعه وتضعیف نظام مردم راه به جایی نبرده است.

وی با تاکید بر اینکه هدف دشمن این بوده که مردم رانسبت به حاکمیت بدبین کنند، افزود:حاکمیت امروزبا ولایت فقیه بوده و مردم با وجود همه مشکلات همواره در صحنه های سیاسی و اجتماعی حضور پیدا کرده اند.

 پروین با بیان اینکه در مباحث مهدویت هرچه بیشتر فعالیت کنیم باز کم است، تاکید کرد: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی به عنوان یک ظرفیت معنوی ،تببین فلسفه ظهور وتعمیق باورهای دینی رادر اولویت خود قرار دهد.

 زهرا احمد آبادی،مدیر بنیاد مهدویت شهرستان اسفراین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، گفت: نباید فکر کنیم به دلیل اینکه امام زمان با ظهوردنیاراپر از عدل و داد می کند دیگر وظیفه ای نداریم بلکه امروز وظیفه داریم در آن جهت حرکت کنیم تا برای ظهور ایشان آماده شویم.

وی با تاکید براهتمام بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)برای توسعه فرهنگ دینی در سطوح مختلف جامعه،افزود:اولویت های آموزشی این بنیادمعرفت افزایی جامعه با جایگاه ولی فقیه واهمیت وجود امام عصر(عج)به عنوان منجی عالم بشریت بوده که با استفاده از ظرفیت های فرهنگی این نهاد در سطح شهرستان در حال فعالیت است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: