کد خبر: 3729776
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ در مراسم اختتامیه چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس، نفرات برگزیده این مسابقات معرفی و تجلیل شدند.

برترین نخبگان قرآنی فارس معرفی شدند

به گزارش ایكنا از فارس، مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یكمین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس شب گذشته، 22 تیرماه با معرفی و تجلیل از نفرات برگزیده این مسابقات در سالن عترت اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس برگزار شد.

این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان و در رشته‌های كتبی و شفاهی با رقابت 970 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی برگزار شد.

بخش شفاهی شامل رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی و اذان و آزمون معارفی نیز شامل رشته‌های تفسیر، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه بود.

در مراسم اختتامیه این مسابقات نفرات برگزیده مسابقات شفاهی معرفی و تجلیل شدند و اسامی برگزیدگان آن به شرح ذیل اعلام شده‌اند:

بخش آقایان:

قرائت تحقیق:

جواد هاشم‌زاده از شیراز، اول

سیدرضا نجیبی از شیراز، دوم

محمد امیر عباسیان از جهرم، سوم

 

قرائت ترتیل:

مهدی كشاورزی از شیراز، اول

محمد مهدی یقطین از شیراز، دوم

رضا حسینی روش از كازرون، سوم

امیرحسین عباسی از شیراز، چهارم

حسین پرندك از شیراز، پنجم

 

حفظ 5 جزء:

سعید ارجونی از شیراز، اول

مجید نوحی از جهرم، دوم

هاشم كشاورزی از مرودشت، سوم

 

حفظ 10 جزء:

نصرالله بازیار از شیراز، اول

سیدمهدی شفاعتیان از شیراز، دوم

رضا بهرادفرد از جهرم، سوم

 

حفظ 20 جزء:

سیدمرتضی هاشمی از استهبان، اول

سعید حسن‌شاهی از ارسنجان،‌ دوم

حجت دیانت از نی‌ریز، سوم

 

حفظ كل:

نوید رزمجو از فسا، اول

مجتبی فیضی از فسا، دوم

حسین ایران‌نژاد از شیراز، سوم

 

اذان:

حسام قانعی از شیراز، اول

رضا بردبار از شیراز، دوم

رضا توفیق‌زاده از فسا، سوم

 

دعاخوانی:

حمیدرضا اسكندری از فسا، اول

كاظم مؤذنی از قیر و كارزین، دوم

سعید خائف‌پناه از شیراز، سوم

 

 حفظ موضوعی:

سعید آهنگران از شیراز، اول

 

حفظ احادیث (نهج‌البلاغه):

علی سوخكی از شیراز، اول

 

تفسیر:

محمدرضا میرزایی از داراب، اول

  

بخش بانوان:

قرائت تحقیق:

فاطمه محتشمی از شیراز، اول

زهرا حسین‌پور از شیراز، دوم

فاطمه غفاری از شیراز، سوم

 

قرائت ترتیل:

الهام صفری از شیراز، اول

سكینه مرادی از شیراز،‌ دوم

زهرا ذریه از شیراز، سوم

 

حفظ 5 جزء:

ماندانا پرستنده خیال از شیراز، اول

الهام استوار از شیراز، دوم

سمانه تیموری از كازرون، سوم

 

حفظ 10 جزء:

زهرا صدیقی اردكانی از سپیدان، اول

هانیه حاجی‌زاده از شیراز،‌ دوم

زینب پوردیوانی از شیراز، سوم

 

حفظ 20 جزء:

حمیده حسینی از قیر و كارزین، اول

فاطمه درودمند از شیراز،‌ دوم

سیده لیلا موسوی از شیراز، سوم

 

حفظ كل:

زیبا زارع مؤیدی از شیراز، اول

زهره حیدری از شیراز،‌ دوم

فاطمه ابراهیمی از شیراز، سوم

 

 دعاخوانی:

آسیه دهقان از شیراز،‌ اول

آمنه محسن‌پور از شیراز، دوم

راضیه رحمدار از فسا، سوم

 

 حفظ احادیث(نهج‌البلاغه):

لیلا سلیمانی از شیراز، اول

 

تفسیر:

فاطمه كاتب از استهبان، اول

لیلا وامق از شیراز، اول

زهرا نجیب‌زاده از بیضا، اول

روشن شیردژم از فسا، اول

  

حفظ موضوعی:

فاطمه عباسی از كوار، اول

مرضیه رهسپار از آباده، اول

شیدا شهبازی از كوار، اول

یادآور می‌شود، به دلیل اینكه در رشته‌های حفظ موضوعی و تفسیر بانوان چند نفر حائز رتبه نخست شده بودند، طبق دستورالعمل مسابقات، بعد از محاسبه آزمون تشریحی هر كدام از این متسابقان، یك نفر به عنوان نماینده استان فارس به مسابقات كشوری اعزام خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: