کد خبر: 3729787
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
گروه اجتماعی - مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال ۵۴ خانوار روستایی و شهری کمیته امداد استان، با اعتبار بیش از ۵۰۱ میلیون تومان صاحب خانه شدند.

خانه دار شدن 54 مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی

محمود گل محمدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کمک به ساخت و یا خرید مسکن، تعمیرات جزئی و کلی ساختمان، حصارکشی، ساخت حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و بهره‌مندی از انشعابات آب، برق، گاز به خانوارهای تحت حمایت، خدمات عمرانی این نهاد را تشکیل می‌دهد.
وی یکی از دغدغه‌های مهم خانوارهای تحت حمایت را داشتن سرپناه مناسب عنوان کرد و افزود: به همین علت، برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان یکی از راه‌های توانمندسازی آنان بوده که از ابتدای امسال، ۵۴ واحد مسکونی شهری و روستایی با اعتبار ۵۰۱ میلیون تومان خریداری و یا احداث‌شده است.
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد:کمک به تعمیرات کلی و جزئی ۲۰۵ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، شامل؛ تعمیرات داخلی منازل حصارکشی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی مددجویان از دیگر فعالیت‌های عمرانی این نهاد است.
گل محمدی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری بیش از ۲۰۱ میلیون تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: از همکاری خیران و گروه‎های جهادی در ساخت مسکن محرومان، می‌توان به عنوان یک الگو برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف استفاده کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: