کد خبر: 3729790
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
رئیس بسیج جامعه زنان سپاه تاکستان:
گروه فرهنگی- درئیس بسیج جامعه زنان سپاه تاکستان گفت: عمده هجمه فرهنگی دشمن در راستای تحقیر حجاب است ازاین‌روی امروز مخاطبین شاهد برنامه‌های فرهنگ‌محور در همایش عفاف و حجاب هستند.

برنامه‌های فرهنگ‌محور در حوزه عفاف و حجاب مورد توجه جدی است

فاطمه فرزی مسئول دفتر بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از قزوین، با اشاره به مفهوم حجاب اظهار کرد: در حقیقت حجاب یک قانون و حرکت فرهنگی است که منجر به جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات در خانواده‌ها می‌شود.
وی افزود: عمده هجمه فرهنگی دشمن در طی این چهل سال انقلاب در راستای تحقیر حجاب است، ازاین‌روی باهم‌اندیشی با سایر نهادهای فرهنگی تصمیم گرفته شد که مخاطبین شاهد برنامه‌های فرهنگ محور در همایش عفاف و حجاب باشند.
دبیر ستاد عفاف و حجاب شهرستان تاکستان بیان کرد: حضرت زهرا (س) بانوی بزرگواری که مظهر کمالات الهی و برترین اسوهٔ انسان‌ها به‌ویژه زنان هستند، ازنظر عفاف و حجاب الگوی بی‌نظیری هستند که با دقت در سیره و زندگانی آن حضرت به اوج عظمت ایشان می‌توان پی برد.
فرزی در پایان با اشاره به برگزاری همایش صیانت از خانواده خاطرنشان کرد: در قسمتی از همایش مذکور علاوه بر تقدیر از بانوان منتخب در حوزه حجاب برتر و پیشرو در امر صیانت خانواده، رونمایی از کتاب «به قول پروانه» که دربرگیرندهٔ خاطرات زنان پرستار و رزمنده استان در هشت سال دفاع مقدس بود صورت گرفت.

به گزارش ایکنا، همایش صیانت از خانواده در راستای ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب بر اساس آموزه‌های دینی، تجلی زیبایی‌های معنوی و حفظ تحکیم بنیان خانواده، با حضور ایرج طاهرخانی معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تاکستان، حجت‌الاسلام تقی‌خانی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان، جمعی از مسئولان شهرستان و جمعی از بانوان به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در محوطه شهرداری شهر تاکستان برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: