کد خبر: 3735370
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
گروه بین‌الملل - دانشکده علوم‌انسانی دانشگاه هامبورگ از اول اکتبر سال جاری(نهم مهرماه 97)، یک پژوهشگر برای تحلیل متون تاریخی عربی استخدام می‌کند.

به گزارش ایکنا؛ رایزنی فرهنگی ایران در آلمان به نقل از سایت دانشگاه هامبورگ اعلام کرد: این فرصت تحقیقاتی به صورت تمام وقت (۳۹ ساعت کار در هفته) و برای یک دوره چهار ساله است.

وظایف پژوهشگر در این دوره تحقیقاتی، مفهوم‌سازی و پیاده‌سازی یک ابزار مبتنی بر وب برای تجزیه و تحلیل انواع متون تاریخی عربی است. کار این پژوهشگر همچنین شامل همکاری با یک محقق علوم‌انسانی در توسعه یک مدل فراداده است. وظیفه دیگر این پژوهشگر نظارت فنی بر پایگاه داده‌های ایجاد شده در طول زمان کار در این پروژه خواهد بود. همچنین مسئولیت تدریس در حوزه مورد تحقیق نیز از دیگر وظایف فرد استخدام شده است.

متقاضیانی که مدرک تحصیلی آنها به این حوزه مرتبط است، اطلاعات خوبی در ارتباط با متون تاریخی عربی دارند، با زبان نشانه‌گذاری آشنا هستند، روابط عمومی آنها خوب است و توانایی پژوهش به زبان‌های عربی و انگلیسی را دارند، می‌توانند برای این فرصت تحقیقاتی اقدام کنند. همچنین آشنایی با برنامه‌نویسی برای متقاضیان مهم است.

علاقه‌مندان به این فرصت تحقیقاتی باید مدارک خود را که شامل نامه انگیزشی، رزومه و کپی مدارک تحصیلی است، تا اول اگوست سال جاری برای مسئولان دانشگاه هامبورگ ارسال کنند. از آنجا که دانشگاه هامبورگ از حضور زنان در عرصه آکادمیک حمایت می‌کند، زنان متقاضی که شرایط برابری نسبت به مردان داشته باشند، در اولویت هستند. همچنین دانشگاه از حضور پژوهشگران معلول استقبال خواهد کرد.

انتهای پیام

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
زهرا سعیدی
|
United Arab Emirates
|
۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۷
0
0
باسلام..بنده دانشجوی ارشد رشته ادبیات عربی اازدانشگاه سراسری هستم..میتونم تو این استخدامی شرکت کنم؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: