کد خبر: 3737043
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
سید‌مهدی صادقی:
کانون خبرنگاران نبأ ــ در شرايط حساس فعلی كشور، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در اميدآفرينی، ايجاد فضای شور و نشاط، تقويت انسجام و هم‌گرايی ملی و سوق دادن افكار عمومی به سمت مسائل و ارزش‌های قالب، به‌ويژه موضوع حمايت از كالای ايرانی، يک نقش تأثیرگذار و تعيين‌كننده بوده و قلم‌های صادق، دلسوز و مسؤليت‌پذير بايد در خدمت پيشرفت كشور و حل مشكلات مردم قرار گيرد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ سید‌مهدی صادقی، استاندار قم در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، اظهار کرد: «فرارسيدن روز مهم خبرنگار را به همه تلاش‌گران عرصه اطلاع‌رسانی و خبر تبريک عرض می‌کنم. بدون شک نقش كليدی و تأثيرگذار رسانه در دنيای امروز بر كسی پوشيده نيست و برخورداری از قدرت بالای اثرگذاری در اجتماع و شكل‌دهی به افكار عمومی، امروزه رسانه‌ها را به يكی از اركان اصلی توسعه يافتگی جوامع تبديل كرده است. در اين بين عنصر حياتی و مهم رسانه را، خبرنگاران تشكيل می‌دهند. كسانی كه با انتخاب حرفه سخت اما دارای جايگاه و شأنيت ارزشمند خبرنگاری و به‌عنوان وجدان بيدار، چشم بينا و زبان حقيقت‌جوی جامعه، وارد عرصه مقدس قلم و روشنگری شده و با توليد و انعكاس به موقع اخبار، پيا‌م‌رسانی صادقانه و نقد منصفانه، موجبات تعالی فكری و فرهنگی جامعه را فراهم می‌كنند.

در شرايط حساس فعلی كشور، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در اميدآفرينی، ايجاد فضای شور و نشاط، تقويت انسجام و هم‌گرايی ملی و سوق دادن افكار عمومی به سمت مسائل و ارزش‌های قالب، به‌ويژه موضوع حمايت از كالای ايرانی، يک نقش تأثیرگذار و تعيين‌كننده بوده و قلم‌های صادق، دلسوز و مسؤليت‌پذير بايد در خدمت پيشرفت كشور و حل مشكلات مردم قرار گيرد.

ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدای گرانقدر خبر و رسانه به‌ويژه خبرنگار شهيد محمود صارمی، مجدداً فرارسيدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به عموم فعالان اين عرصه در كشور، خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش استان قم، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و توفيقات روزافزون آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
سيدمهدی صادقی
استاندار قم».

سیدمحمدمهدی مؤذن
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: