کد خبر: 3737059
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد‌ ــ هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی کرمان برگزار و تصمیم گرفته شد تا یکی از اعضای هیئت مدیره به عنوان نماینده کشوری در جلسه ادغام اتحادیه‌های کشوری شرکت کند.

هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه قرآنی استان کرمان برگزار شد

مصطفی نیک‌ورز، دبیر اتحادیه‌ مؤسسات قرآن و عترت و اتحادیه تشکل‌های قرآنی استان کرمان در گفت‌وگو با ایکنا؛ بیان کرد: هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت مؤسسات کرمان روز گذشته، 16 مردادماه با حضور اکثریت اعضای اتحادیه برگزار شد. در این جلسه گزارشی از عملکرد دو ماهه اتحادیه به اعضا داده ‌و برای حل مشکلات پیش رو تصمیم گیری شد.

وی افزود: در این جلسه قرار شد هرچه سریع‌‌تر نسبت به ثبت اتحادیه و برطرف شدن مشکلات حقوقی که برای اعضا پیش آمده بود گام‌های مؤثری برداشته شود. همچنین مقرر شد نمایندگان این اتحادیه در مجمع اتحادیه تشکل‌ها که روزهای 25 و 26 مردادماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود شرکت و حضور چشمگیر داشته باشند.

نیک‌ورز اظهار کرد: همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد تا یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه کرمان به عنوان نماینده کشوری در جلسه ادغام اتحادیه‌های کشوری در مهرماه جاری شرکت کند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: