کد خبر: 3737331
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
حجت‌الاسلام شمسی‌فر:
گروه اجتماعی ـ امام جمعه موقت خرم‌آباد با بیان این‌که مردم از قوه قضاییه‌ای که با مفسدین در هر پُست و مقامی که هستند با قاطعیت برخورد کند، حمایت می‌کنند، اظهارکرد: مسئولان برای رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم همت کنند و دولت نیز تیم اقتصادی را زودتر تکمیل کند.

مسئولان برای رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم همت کنند

به گزارش ایکنا از لرستان،  حجت‌الاسلام بهروز شمسی‎فر، امام جمعه موقت خرم‌آبا در خطبه‎های نماز جمعه این هفته خرم‎آباد در مصلی الغدیر این شهر با بیان این‌که توطئه دشمنان ایجاد فساد و مشکلات اقتصادی در کشور است لذا دیگر نمی‎شود زمان را از دست داد، اظهارکرد: مردم از قوه قضاییه انتظار دارند با مفسدین اقتصادی و کسانی‎که امنیت اقتصادی کشور را برهم می‌زنند برخورد قاطع داشته باشند و محافظه‌کارانه برخورد نکنند؛ مردم از قوه قضاییه‌ای که با مفسدین در هر پست و مقامی که هستند با قاطعیت برخورد کند حمایت می‌کنند، انتظار مردم این است مسئولان مطالبات به‌حق مردم را رسیدگی و پیگیری کنند.
وی افزود: مسئولان برای رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم همت کنند و دولت نیز تیم اقتصادی را زودتر تکمیل کند و با کنار گذاشتن افراد ناتوان از ظرفیت جوانان متخصص و توانمند بهره بگیرد.
حجت‌الاسلام شمسی‌فر در بخشی از سخنانش با اشاره به پیشنهاد مذاکره با آمریکا، اظهارکرد: هیچ زمانی آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست و مصداق این مسئله عملکرد آن‌ها در قضیه برجام است.
خطیب نمازجمعه خرم‌آباد با اشاره 23 مرداد سالروز مقاومت اسلامی، افزود: مقاومت رمز پیروزی بر استکبار است همچنان‌که بعد از انقلاب با الگوگیری از این شیوه دشمن در همه نقشه‎های خود با شکست روبرو شده است.
شمسی‌فر تصریح کرد: دشمن، داعش را با افکار وهابی و پول عربی تشکیل داد تا ما را از بین ببرد اما با درایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم و مسئولان به لطف خدا شکست خوردند.
وی اضافه کرد: دشمنان اعتراف کرده‌اند که با نظامی‌گری نمی‌توانند ایران را شکست دهند در همین راستا به خیال خودشان می‌خواهند همانند سوریه ابتدا با ایجاد مشکلات اقتصادی، اعتراضات مردمی و سپس واردکردن منافقین این نقشه را در ایران اجرا کنند ولی با هوشیاری مقام معظم رهبری، مردم بصیر و مسئولان این نقشه دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
امام جمعه موقت خرم‌آباد بیان کرد: دشمن مردم ما را نمی‎شناسد و نمی‎دانند که مسلمان شیعه پیرو امام حسین(ع) بوده و هرگز تسلیم دشمن نمی‎شوند.
امام جمعه موقت خرم‎‏آباد با اشاره به 22 مرداد سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه‌زهرا(س) گفت: کسانی‎که می‎توانند زمینه ازدواج جوانان را فراهم کنند از این امر خداپسندانه غافل نشوند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: