کد خبر: 3737364
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
فرماندار فومن تاکید کرد:
گروه اجتماعی- قاسم نژاد، حرکت 20 میلیونی زائران شهدای کربلا را همایش عظیم شیعیان دانست که پاسخ کوبنده ای به تلاش های سیاسی و فرهنگی دشمن بوده و حائز اهمیت و تامل است.

به گزارش ایکنا از گیلان، محمود قاسم نژاد، فرماندار شهرستان فومن روز گذشته، 18 مرداد در جلسه ستاد اربعین شهرستان، با تاکید بر لزوم توکل و توسل به ائمه اطهار(ع)، اظهار کرد: سیل عاشقان امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان که از اقصی نقاط کشور و جهان تشیع به زیارت آن امام بزرگوار می روند، نقطه قوت جامعه اسلامی است.

وی با بیان اینکه کلیه کارگزاران نظام مکلف به کمک به زائران امام حسین(ع) هستند، تصریح کرد: امروز هجمه های تبلیغاتی علیه ایران و شیعیان در منطقه و جهان وجود دارد که در پرتو اربعین بی تاثیر خواهد شد.

این مقام مسئول، حرکت 20 میلیونی زائران شهدای کربلا را همایش عظیم شیعیان دانست که پاسخ کوبنده ای به تلاش های سیاسی و فرهنگی دشمن بوده و حائز اهمیت و تامل است.

قاسم نژاد، موفقیت نیروهای امنیتی در حفظ امنیت و برقراری نظم در برگزاری مراسم زیارت امام حسین(ع) در عراق بدون کوچک ترین تهدید و آسیبی را نشان از اقتدار و توانمندی حافظان امنیت مردم دانست.

وی با پرداختن به موفقیت شهرستان فومن در کسب مجوز برپایی موکب در کربلا به نام این شهرستان، این حرکت را نشان از توان و استعداد شهرستان دانست و گفت: برگزاری مقدمات و اجرای وظایف دست اندرکاران این موکب باید متناسب با شان و منزلت زائران فومنی باشد.

فرماندار فومن، همچنین تاکید کرد: مدیریت درست دریافت نذورات به این منظور نیز باید با اطلاع رسانی صحیح و به موقع و به کارگیری شیوه های معطوف به جلب رضایت و مشارکت مردمی توام با ایجاد انگیزه و رغبت باشد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: