کد خبر: 3737520
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
گروه معارف ـ معاون پژوهش مدارس علمیه بانوان استان خوزستان از آغاز ارزیابی تفصیلی آثار بانوان طلبه خوزستانی در جشنواره پژوهشی علامه حلی خبر داد.

آغاز ارزیابی تفصیلی آثار بانوان طلبه خوزستانی در جشنواره پژوهشی علامه حلی

مریم اشرفی، معاون پژوهش مدارس علمیه بانوان استان خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان درباره آخرین اخبار جشنواره علامه حلی گفت: امسال دهمین جشنواره پژوهشی علامه حلی در کشور برگزار می‌شود و در استان سومین دوره آن در حال برگزاری است.

وی با اشاره به مشارکت بانوان طلبه استان در این جشنواره اظهار کرد: 252 مقاله و اثر پژوهشی توسط بانوان طلبه به سومین جشنواره استانی علامه حلی ارسال شده است که ارزیابی اجمالی آن به پایان رسیده و 145 اثر به مرحله ارزیابی تفصیلی راه پیدا کردند. پس از آن آثار وارد مرحله داوری می‌شوند.

 اشرفی درباره روند داوری این آثار گفت: در سطح جشنواره استانی، آثار با امتیاز 80 تا 85 در رتبه سوم، با امتیاز 85 تا 90 در رتبه دوم و با امتیاز 90 به بالا در رتبه اول قرار می‌گیرند.

معاون پژوهش مدارس علمیه بانوان خوزستان گفت: در سطح دوم، سوم و چهارم حوزه، طلاب مقاله، کتاب و تحقیق پایانی یا پایان نامه و در سطح یک، مقاله و کتاب خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند و هر کدام از این آثار که امتیاز لازم را به دست بیاورد به عنوان آثار برگزیده معرفی می‌شوند.

وی اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود که اختتامیه این جشنواره همزمان با هفته پژوهش در آذرماه برگزار شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: