کد خبر: 3737935
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیر مؤسسه معراج آق‌قلا با اشاره به اینکه در حال حاضر 250 قرآن‌آموز و 40 مربی در این مؤسسه در حال فعالیت‌ هستند، گفت: در نظر داریم تا دو شعبه دیگر را نیز برای رفاه حال قرآن‌آموزان خود افتتاح کنیم.

افتتاح دو شعبه مؤسسه معراج آق قلا استان گلستانتاج‌محمد قریشی، مدیر مؤسسه معراج آق‌قلا در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ بیان کرد: مؤسسه آق‌قلا در سال 89 فعالیت خود را آغاز کرده و در سال 90 مجوز خود را از اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان گلستان اخذ کرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر 250 قرآن‌آموز و 40 مربی در مؤسسه آق قلا مشغول به برپایی دوره‌های قرآنی هستند، اظهار کرد: همچنین در نظر داریم تا دو شعبه دیگر را تحت پوشش این مؤسسه افتتاح کنیم.
قریشی افزود: هم‌اکنون دوره‌های روخوانی، روان‌خوانی، مفاهیم، تدبر و همچنین کلاس‌های حفظ جزء 30 ویژه قرآن‌آموزان زیر 12 سال و حفظ کل ویژه قرآن‌آموزان بالای 12 سال از سوی این مؤسسه در حال برگزاری است.
مدیر مؤسسه معراج آق‌قلا در پایان با بیان اینکه مسئولان چند سالی است که بودجه خوبی را برای مؤسسات قرار نمی‌دهند، گفت: از مدیران قرآنی درخواست داریم تا از مؤسسات و فعالیت‌های قرآنی آن‌ها حمایت خوبی داشته‌ باشند.
یادآور می‌شود، مؤسسه معراج آق‌قلا در استان گلستان شهرستان آق‌قلا خیابان بندرترکمن، مجتمع فرهنگی ـ هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق‌قلا واقع شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: