کد خبر: 3737939
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
تهران- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از اجرای نزدیک به ۶۹ هزار نفر روز تبلیغ در مناسبت های مختلف استان تهران طی ۴ ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.

به گزارش ایکنا؛ مهر نوشت: حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده ضمن اشاره به نقش تأثیر گذار شبکه تبلیغی اعم از مبلغین و مبلغات در ترویج معارف دینی، فرهنگی، اسلامی و نیز کاهش آسیب های اجتماعی اظهار داشت: براساس اطلاعات و گزارش سامانه سجام، از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۸ هزار و ۴۵۰ نفر روز تبلیغ در استان تهران انجام شده است.

وی، در ادامه افزود: در سامانه سجام اطلاعات بیش از ۴ هزار و ۲۰۷ مبلغ مرد و ۲ هزار و ۹۹ مبلغ زن ثبت شده که علاوه بر معرفی و اعزام به کانون های جمعیتی در مناسبت های مختلف اقدامات مؤثری به تناسب نوع مخاطب، ظرفیت و نیاز فرهنگی به انجام می رسانند و هر یک از این مبلغین و مبلغات پس از درخواست همکاری و هماهنگی با ادارات تبلیغات اسلامی شهر و شهرستانهای تهران به امر تبلیغ در حوزه های فرهنگی، دینی، قرآنی و آموزشی می پردازند.

این مسئول فرهنگی، همچنین خاطر نشان کرد: مراسم اعتکاف با حضور ۸۶۳ نفر از مبلغین در ۲ هزار و ۵۸۹ نفر روز تبلیغ انجام گرفت و در ایام مبعث حضرت رسول اکرم (ص) نیز هماهنگی و اعزام ۹۰۰ نفر از گروه های هدف در یک هزار و ۸۰۰ نفر روز تبلیغ انجام گرفته است.

نورزی زاده، با اشاره به انجام فعالیت تبلیغی ۳۳ هزار و ۵۷۳ نفر - روز تبلیغ در ماه مبارک رمضان، یاد آور شد: تعداد ۲۰۱ نفر از مبلغین و مبلغات استان تهران به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در پایگاه های تابستانی و کانون های جمعیتی در حال انجام برنامه های فرهنگی، آموزشی هستند که ۸ هزار و ۶۴۳ برنامه را براساس سیاست ها و اهداف تبلیغی برای کودکان، جوانان و نوجوانان و خانواده ها به اجرا در می آورند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در پایان گفت: از مناسبت های دیگری که از ابتدای اسل ۹۷ تاکنون به اجرا در آمده، سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و دهه کرامت است که با حضور ۲۳۰۰ نفر از شبکه تبلیغی با ۱۷ هزار و ۲۵۰ نفر - روز تبلیغ در محافل دینی، آموزشی، مساجد و دیگر مراکز با مشارکت تشکل های مردمی شامل هیئات مذهبی، حسینیه ها و مؤسسات قرآنی به اجرا در آمده و تا پایان سال نیز معرفی و اعزام مبلغ به مناسبت های دیگر ادامه دارد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: