کد خبر: 3737950
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
گروه مسابقات ــ متقاضیان حضور در ششمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون از دو طریق تلفنی یا حضوری می‌توانند فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

راه‌های ثبت نام برای حضور در جشنواره قرآنی الحافظون

به گزارش ایکنا، ثبت نام برای حضور در ششمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون که از نیمه‌ مردادماه آغاز شده است به دو روش تا پایان این ماه ادامه دارد.
بر همین اساس، متقاضیان از دو طریق حضوری و تلفنی می‌توانند نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام خود اقدام کنند. در روش حضوری، متقاضیان از طریق مراجعه و حضور در پایگاه‌ها و نواحی مقاومت بسیج در سراسر استان تهران، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
در روش دوم نیز متقاضیان از طریق تماس تلفنی با نواحی مقاومت بسیج و تکمیل اطلاعات شخصی خود فرایند ثبت نام را تکمیل می‌کنند.
مهدی محرم‌زاده، مسئول امور شعب حفظ قرآن سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا و در پاسخ به سوالی در مورد علت فراهم نشدن امکان ثبت‌نام اینترنتی برای متقاضیان، گفت: تلاش خواهیم کرد تا چنین امکانی به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قرآن و عترت بسیج تهران اضافه شد تا فرایند ثبت نام برای متقاضیان تسهیل شود.
جشنواره قرآنی الحافظون در دو مرحله ناحیه‌ای و استانی و در سه مقطع سنی زیر هفت سال، هشت تا 17 سال و بالای 17 سال برگزار می‌شود. رشته‌های این جشنواره در مقطع سنی زیر هفت سال شامل حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن، حفظ یک جزء، حفظ سه جزء و حفظ پنج جزء قرآن خواهد بود.
رشته‌های دو مقطع سنی ۸ تا ۱۷ و بالای ۱۷ سال نیز شامل حفظ یک جزء، حفظ سه جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود. امکان ثبت نام در این حشنواره برای افراد غیر عضو بسیج نیز فراهم شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: