کد خبر: 3737953
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
گروه سیاسی- مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری يزد بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی تاکید کرد.

لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پيروزی

به گزارش ایکنا از یزد، فاطمه دانش يزدي، مدير كل دفتر امور بانوان وخانواده استانداري یزد صبح امروز در جلسه با مشاوران فرماندار در امور بانوان بيان كرد: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی، بیان کارآمدی نظام دینی و دستاوردهای نهضت اسلامی به ويژه در حوزه بانوان و تاثير زنان در دفاع مقدس و جايگاه زنان شهيده در استان و بيان راهبردها كه مستلزم برنامه ریزی جامع و فراگیر با همکاری همه مردم، نهادها و ارگان هاست، است.
مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري یزد در بخش ديگري از سخنان خود بر استفاده از ظرفیت اقشار مختلف مردم برای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی تأکید كرد و ادامه داد: استفاده از ظرفيت هاي خصوصي و جوامع مردم نهاد مي تواند در شناسائي توانمندي بانوان و استفاده آن در تقويت و تحكيم نظام اداري و سياست دولت كمك موثري باشد.
وي افزود: سازمان های مردم نهاد به دلیل استفاده از ظرفیت های مردمی می توانند در شناسایی آسیب ها و همچنین ارائه راه حل های کاربردی به یاری مسئولان و متولیان امر آمده و در ریشه یابی علل و ارائه راهکارهای عملی برای مقابله با این آسیب ها پیشگام باشند.
دانش از اجراي طرح تاب آوري در استان يزد به عنوان یکی از 13 استان پایلوت کشور به عنوان يكي از طرح هاي موفق برگزار شده نام برد و تصریح كرد: با توجه به بازتاب و بازخورد بسیار خوبی که اين طرح داشته است، امسال نیز به صورت کشوری اجرا مي شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: