کد خبر: 3737960
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
گروه اجتماعی - شهردار ارومیه با بیان اینکه رسانه‌ها نباید اجازه‌دهند فضای بی‌اعتمادی در جامعه حاکم شود، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران باید در تقویت ارتباط میان مردم و ارکان جامعه و نظام تلاش کنند.

اصحاب رسانه در تقویت ارتباط میان مردم و نظام تلاش کنند

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، محمد حضرت پور شهردار ارومیه صبح امروز در مراسم روز خبرنگار با اشاره به اینکه دو موضوع همیشه مدنظر خبرنگاران است، اظهار کرد: اخلاق حرفه‌ای رسانه و پل ارتباطی بین مردم و سیستم‌های اجرایی و اداری دو موضوعی است که همیشه مدنظر خبرنگاران بوده‌است.

وی ادامه داد: در طول سالیان گذشته این ارتباط بین خانواده مدیریت شهرداری و خبرنگاران اتفاق افتاده و از روز نخست شکل گیری فرهنگسرای رسانه در ارومیه نقدهای متفاوتی به آن وارد شد ولی در نظر بود پاتوق خبرنگاران و یک محل گفتمان باشد.

حضرت پور خاطرنشان کرد: راهبرد اول خانواده شهرداری در قدم اول فرهنگی بوده و هزینه هایی که در بخش فرهنگی می شود، به هزاران میلیارد تومان ثروت کمک می‌کند تا جذب کشور و استان شود.

وی با اشاره به اینکه همدلی ایجاد شده میان اصحاب رسانه و شهرداری به آرامش و توسعه کشور کمک می کند، افزود: دشمن امروز در صدد سلب اعتماد مردم و فاصله اندازی میان نظام و مردم بوده و از هر دری برای انجام این نفاق ورود می‌کند.

شهردار ارومیه تصریح کرد: تمام سیاست دشمن این است که با بحران های اقتصادی تابستانی داغ در کشور ایجاد کند و این دشمن با ما مشکل هسته ای ندارد بلکه مشکل ایدئولوژیک دارد و اگر خوش بینانه نگاه کنیم که ارتباط خوب ما با آمریکا می تواند نجات بخش باشد، اشتباه است و ما باید بتوانیم با تکیه بر سرمایه های ملی کشور، خود را از بحران ها نجات دهیم.

وی یادآور شد: رسانه های داخلی از این آزمون بسیار موفق بیرون آمده و اجازه نداده اند که دشمن در خط رسانه و ایجاد نفاق و دشمنی میان رسانه ها موفق شود و وجود مقام معظم رهبری یک نعمت بزرگ برای کشور بوده که دشمن درصدد است جنگ اقتصادی را به راه بیندازد ولی سیاست خصمانه دشمن به سمت شکست رفته‌است.

حضرت پور با بیان اینکه رسانه ها نباید اجازه دهند فضای بی اعتمادی در جامعه حاکم شود، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران باید در تقویت میان مردم و ارکان جامعه تلاش کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: