کد خبر: 3737966
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
۱۲ شهریور؛
گروه فرهنگی - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس البرز با اشاره به اینکه هشتمین جایزه ادبی یوسف امسال به صورت استانی برگزار می‌شود، گفت: اختتامیه این جشنواره ۱۲ شهریور برگزار می‌شود.

اختتامیه هشتمین جایزه ادبی یوسف 12 شهریور برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از البرز، ابوالفضل اسلامی، 21 مرداد در نشست خبری با محوریت هشتمین جایزه ادبی یوسف در جمع خبرنگاران اظهارکرد: امسال، هشتمین دوره «جایزه ادبی یوسف» به صورت استانی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه موضوع اصلی داستان‌های ارسالی، «دفاع مقدس»، «دفاع از حریم اهل بیت»، «مقاومت» و «بیداری اسلامی» است، گفت: بخش ویژه این جایزه با موضوع «مقاومت 45 روزه خرمشهر و حماسه فتح خرمشهر» برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به اینکه تعداد صفحات آثار ارسالی باید حداکثر 15 صفحه باشد، افزود: در داوری آثار، توجه ویژه به داستان‌هایی با موضوعات بومی استان، حماسه آفرینی رزمندگان در عملیات‌ها و یگان‌ها، حوادث شاخص استان، دستاورد‌های استانی دفاع مقدس و شخصیت‌های شناخته شده دفاع مقدس استان از امتیازات ویژه برخوردار خواهد بود.
اسلامی با تأکید بر اینکه آثار ارسالی نباید قبلا در کتاب و یا نشریه‌ای منتشرنشده باشند، گفت: محدودیتی برای آثار ارسالی وجود ندارد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان مرداد ماه به دبیرخانه جشنواره واقع در بلوار هوشیار- اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس البرز ارسال کنند.
وی گفت: جوایز این دوره ادبی برای نفر اول دو میلیون تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سوم، 500هزار تومان است و جایزه بخش ویژه برای نفر برتر یک میلیون تومان و نفر تقدیری 500 هزار تومان است.
این مسئول البرز در پایان از همکاری شهرداری کرج و صدا و سیمای البرز در برگزاری این جشنواره سخن به میان آورد و گفت: اختتامیه جشنواره 12 شهریور برگزار خواهد شد.
انتهای پیام./

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: