کد خبر: 3738005
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
گروه اقتصاد ــ جلسه رایزنی جهت سرمایه‌گذاری در همدان با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی و مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری در دفتر رییس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان برگزار شد.

ضرورت ایجاد گفتمان واحد بین مدیران استان برای جذب سرمایه گذار

به گزارش ایکنا، مریم روانبخش، رییس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان، امروز در جلسه شورای شهر ضمن اشاره به مصوبه حمایت شورا از سرمایه گذاران و ارائه تخفیفات ویژه جهت تسهیل در امور سرمایه گذاری، گفت: کمیسیون اقتصاد بسته تشویقی برای جذب سرمایه گذار تدوین کرده که سرمایه گذاران می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

روانبخش تاکید کرد: هدف ما ایجاد شرایط برای حضور سرمایه گذاران خصوصا سرمایه گذاران همدانی که خارج از همدان زندگی می‌کنند، در شهر است تا در کناراجرای پروژه‌های شهری رونق اقتصادی و ایجاد کسب و کار مطلوبی نیز ایجاد شود.

وی با تاکید بر داشتن گفتمان واحد بین مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و ارگان‌ها در امر جذب سرمایه گذار، اضافه کرد: لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی حتی آنهایی که متولی تولید و اشتغال نیستند در این گفتمان واحددر زمینه جذب یا ایجاد بستر حضور سرمایه گذار در همدان قرار گیرند که این امر تقویت تولید و اشتغال را به دنبال دارد.

سرمایه گذار بخش خصوصی با اشاره به اینکه از فرزندان همدان است و علاقمند به سرمایه گذاری در استان خود است،گفت: رشد و توسعه شهر و استان همدان برای ما حائز اهمیت است و در صورت حمایت سرمایه گذار و تسهیل امور سرمایه گذاری، سرمایه گذاران زیادی که اصالتا همدانی هستند و در شهر‌های دیگر بویژه تهران سکونت داشته تمایل بالایی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در همدان را دارند.

وی در ادامه ضمن ارائه طرحی پیشنهادی خود برای سرمایه گذاری در همدان از طرح‌های پیشنهادی و بسته تشویقی کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر همدان استقبال کرد و افزود: آمادگی سرمایه گذاری تا مبلغ پنج هزار میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف عمرانی، گردشگری، بویژه گردشگری سلامت را در همدان داریم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: