کد خبر: 3738021
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
مؤمنی خبرداد:
گروه اجتماعی ــ جانشین فرمانده ناجا اظهارکرد: مردم مطمئن باشند هر کسی که اخلال کرده یا ارز دولتی گرفته، کالا وارد نکرده یا وارد کرده در انبارها نگه داشته، حتماً رسیدگی و پیگیری می‌شود.

برخورد با اخلالگران و مُحتکران در دستور کار پليس

به گزارش ایکنا از لرستان، اسکندر مؤمنی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور امروز یک‌شنبه، 21 مرداد در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد در رابطه با شرایط اقتصادی کشور، گفت: نیروی انتظامی از دی‌ماه سال گذشته با درخواست دولت و هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، به میدان آمد و هر آن‌چه در توان داشته از کنترل بازار گرفته تا کمک به دولت پای‌کار آمده است.
وی افزود: برخورد با قاچاقچیان عمده در دستور کار بود که چند قاچاقچی، باند و افرادی که اخلال در نظام اقتصادی می‌کردند دستگیر شدند و افرادی که نقش مؤثر در این اخلال داشتند تحویل دستگاه قضایی شدند. اکنون نیز این مسئله در حال پیگیری است که از سوی دستگاه قضایی مرحله به مرحله اعلام می‌شود
مؤمنی در رابطه با برخورد با محتکران اضافه کرد: مردم مطمئن باشند هر کسی که اخلال کرده یا ارز دولتی گرفته و یا کالا وارد نکرده یا وارد کرده در انبارها نگه داشته، حتماً رسیدگی و پیگیری می‌شود.
وی  گفت: برنامه سفر به لرستان به‌منظور بازرسی و نظارت برنامه‌های نیروی انتظامی از استان‌هاست و امروز مرحله نهایی آن بازرسی از فرماندهی انتظامی لرستان است که خوشبختانه این نیرو نسبت به بازدید دوره قبل ارتقا‌ء و روند رو به رشدی داشته و عملکرد آن خوب است.
مومني افزود: نیروی انتظامی لرستان خوشبختانه با توجه به همه شرایط موجود در بحث جرائم و سرقت کاهش  22درصدی داشته و در مقابل کشفیات آن یازده درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: