کد خبر: 3740135
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
لطفعلیان خبر داد:
گروه اجتماعی ـ مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به این‌که در هفته دولت طرح گازرسانی به ۱۸۴ روستای استان به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار کرد: برای گازرسانی به این تعداد روستا بیش‌ از ۷۴۰ کیلومتر شبکه گاز اجرا و هزار و ۴۰۰ انشعاب نیز نصب شده است.

لطفعلیان خبرداد:

به گزارش ایکنا از لرستان، غلامرضا لطفعلیان، مدیرعامل شرکت گاز لرستان، دوشنبه، 29 مردادماه، در جمع خبرنگاران، از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی طرح گازرسانی به یک شهر، ۲۱۵ روستا و ۳۴ واحد صنعتی در هفته دولت خبر داد.
وی با اشاره به این‌که در هفته دولت امسال طرح گازرسانی به ۱۸۴ روستای استان با هزینه بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: برای گازرسانی به این تعداد روستا بیش‌ از ۷۴۰ کیلومتر شبکه گاز اجرا و هزار و ۴۰۰ انشعاب نیز نصب شده تا حدود ۹ هزار خانوار روستایی به جمع مصرف‌کنندگان گاز اضافه شوند.
لطفعلیان، افزود: همچنین با بهره‌برداری از طرح گازرسانی به شهر «درب‌گنبد» نیز که در منطقه ای کوهستانی و صعب‌العبور قرار دارد و از طرح‌های سنگین گازرسانی به‌شمار می‌رود حدود ۷۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: برای تکمیل طرح گازرسانی به این شهر بیش‌ از ۱۲ کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و توزیع اجرا شده و دو ایستگاه تقلیل فشار گاز و ۴۱۹ انشعاب نیز در تکمیل طرح گازرسانی این شهرستان اجرا شده است.
وی با بیان این‌که هزینه گازرسانی به شهر «درب‌گنبد» حدود ۴۰ میلیارد ریال بوده که از منابع داخلی وزارت نفت تأمین شده است، تصریح کرد: در هفته دولت کلنگ آغاز گازرسانی به ۳۱ روستای استان به زمین زده خواهد شد که در آینده موجب بهره‌مندی بیش‌از هزار و ۳۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز خواهد شد.
لطفعلیان با اشاره به این‌که برای گازرسانی به این تعداد روستا ۱۲۵ کیلومتر شبکه گاز اجرا و ۲۷۰ انشعاب نیز نصب خواهد شد و هزینه پیش‌بینی شده برای این طرح‌ها حدود ۸۰ میلیارد ریال است، اظهارکرد: ۳۴ واحد صنعتی نیز با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیون ریال نیز طی هفته دولت در نقاط مختلف استان گازرسانی می‌شوند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: