کد خبر: 3741555
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ با گذشت یک ماه از ماموریت کاروان شهدای قرآنی منا در شهرهای مقدس مدینه و مکه، آخرین جلسه هماهنگی اعضای این کاروان روز شنبه سوم شهریورماه برگزار شد.

اتمام فعالیت کاروان قرآنی در مکه مکرمهبه گزارش ایکنا؛ با گذشت یک ماه از ماموریت کاروان شهدای قرآنی منا در شهرهای مقدس مدینه و مکه، آخرین جلسه هماهنگی اعضای این کاروان روز شنبه، سوم شهریورماه برگزار شد.

علی قاسم‌آبادی، سرپرست کاروان، با تشکر از همکاری اعضای کاروان، گزارش مختصری از فعالیت‌های قرآنی انجام شده و بازخورد آن‌ها در کاروان‌های زائران و بعثه مقام معظم رهبری بیان کرد.

قاسم‌آبادی، سطح رضایت‌مندی بعثه مقام معظم رهبری از فعالیت‌های قرآنی صورت گرفته را بسیار مثبت ارزیابی کرده و با توجه به اتمام ماموریت بخشی از قاریان، برنامه اعزام افراد به مدینه و ایران را اعلام کرد.

بر این اساس موحدی، زاهدی، زینلی، معتمدی، علیزاده، حسینی، خزایی و قاسم‌آبادی طبق زمان‌بندی مشخص از 4 تا 14 شهریورماه برای ادامه کار به مدینه اعزام خواهند شد و فردفانی، شعبانی، نظریان، کرمانی، مقدمی، موسوی، سلیمانی و گروه مدیحه‌سرایی میعاد در بازه زمانی 5 تا 11 شهریورماه به میهن اسلامی باز خواهند گشت.

همچنین افرادی هم که در مدینه منوره مستقر می‌شوند از تاریخ 10 تا 17 شهریورماه به کشورمان بازخواهند گشت.

در پایان قاسم‌آبادی، ضمن اهدای یک جلد کلام‌الله مجید از تمامی اعضای کاروان قرآنی کشورمان تشکر کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: