کد خبر: 3746034
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛
گروه شهرستان‌ها - کتابخانه عمومی هشت بهشت در شهر جدید گلبهار شهرستان چناران با حضور حبیب‌الله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی و حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، افتتاح شد.

کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهر جدید گلبهار افتتاح شدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حبیب الله طاهرخانی در حاشیه مراسم افتتاح این کتابخانه به توجه بر حوزه فرهنگی در الگوی ساخت شهرهای جدید و پروژه های عمرانی کشور برای استفاده مردم، به ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده ها تاکید کرد.

وی ادامه داد: ساخت کتابخانه نیز از جمله برنامه های فرهنگی است که در شهر جدید گلبهار هم مد نظر قرار گرفته و با افتتاح این کتابخانه شاهد بهره مندی مردم این منطقه از کتابخانه و خدمات فرهنگی آن خواهیم بود.

علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، نیز در این مراسم توسعه فضاهای فرهنگی و ایجاد زیرساخت های فرهنگی از جمله کتابخانه را مورد توجه حوزه عمرانی استانداری خراسان رضوی دانست.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نیز رویکرد فرهنگی سازمان مادر تخصصی عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی را شایسته تقدیر دانست و از همت این شرکت در ساخت کتابخانه و واگذاری آن به نهاد کتابخانه های عمومی تشکر کرد.

وی اضافه کرد: کتابخانه عمومی هشت بهشت در شهر جدید گلبهار در محدوده مسکن مهر این شهر و با زیربنای 207 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: