کد خبر: 3746286
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان:
کانون خبرنگاران نبأ ــ در عرصه‌ای که دشمنان جنگ رسانه به راه انداخته‌اند و به‌دنبال تصویرسازی منفی از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، رسانه‌ها باید با کارکرد انقلابی و جهادی و اطلاع‌ر‌سانی صحیح، شفافیت ایجاد کنند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ مراسم افتتاح بسیج رسانه شهرستان کوهبنان با حضور امام جمعه، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از فرماندهان نظامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل حوزه شهری موسی بن جعفر(ع) کوهبنان برگزار شد.
در این مراسم عباس زاهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: باید در مقابل دشمنان که جنگ رسانه به راه انداخته‌اند با اطلاع‌ر‌سانی، شفافیت ایجاد کنیم.
وی عنوان کرد: در این عرصه استکبار جهانی تصویرسازی مقتدر از دشمن و تصویرسازی منفی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف را دنبال می‌کند. لذا، به‌دنبال تغییر رفتار و تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان تأکید کرد: دشمنان با بهره جستن از ماهواره و فضای مجازی به‌دنبال ضربه زدن به ما هستند در حالی که خودشان سر و پا مشکل دارند.
وی ادامه داد: کوچکترین حادثه‌ای در کشورمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر روی خبرگزاری‌ها قرار می‌گیرد که این مهم، نشان از آزادی مطبوعات و خبرگزاری‌ها دارد.
زاهدی با بیان اینکه نظام ما نظامی دینی و مردمی است که در رأس نظام‌های دموکراسی جهان قرار دارد، گفت: باید کارها با روحیه جهادی اجرایی شوند چراکه بسیاری از دستگاه‌ها با استعداد ویژه و تلاش شبانه‌روزی جوانان و نوجوانان رقم خورده؛ رسانه‌ها باید کارها را برجسته و مردم را به آینده امیدوار کنند چون دشمن در فضای مجازی به‌دنبال تخریب است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان بیان کرد: دشمن به‌دنبال تصویرسازی منفی علیه نظام مقدس جمهوری است؛ افراد خلافکار را به‌عنوان افرادی بی‌گناه معرفی می‌کنند تا از آنان اسطوره بسازند، در حالی که خود آن افراد بر اشتباه‌شان تأکید دارند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان همچنین به‌دنبال متلاشی کردن انسجام داخلی هستند و در مناسبت‌های مختلف قوا را زیر سؤال می‌برند یا قوا را علیه هم وا می‌دارند، گفت: در جنگ اقتصادی هم دشمنان به‌دنبال ایجاد نارضایتی در جامعه هستند که وظیفه خبرنگاران تولید محتواست تا در فضای مجازی به خوبی از نظام اسلامی دفاع کنیم و خدمات انجام شده را بیان کنیم در حالی که دشمنی و تحریم علیه ما به چشم می‌خورد.
زاهدی با بیان اینکه کارکرد رسانه باید انقلابی و جهادی باشد، اظهار کرد: دشمنان جنگ اقتصادی و فرهنگی را علیه ما تدارک دیده‌اند ولی سپاه پاسداران در مقابل توطئه‌گران با اقتدار و صلابت ایستاده است.
نامجو کوهبنانی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: