کد خبر: 3746301
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
عابدین غریبی عنوان کرد:
کانون خبرنگاران نبأ ــ مسئول سازمان بسیج اصناف بوشهر گفت: کاسبان بازار بوشهر در برگزاری رزمایش «یک کاسب - یک دانش‌آموز» به‌منظور تهیه سه هزار بسته لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان مستضعف و بی‌بضاعت مشارکت معنوی و مساعدت مالی می‌کنند.

حمایت کسبه بوشهری از دانش‌آموزان بی‌بضاعت/ «یک کاسب - یک دانش‌آموز»

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ سرهنگ دوم پاسدار عابدین غریبی، مسئول سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، 21 شهریورماه، در جمع خبرنگاران از برگزاری رزمایش «یک کاسب - یک دانش‌آموز» در بوشهر خبر داد و اظهار کرد: اصناف الگوی ارزشمند از بازار ایرانی - اسلامی در جهان هستند و کسبه‌های اصناف و بازار بوشهر در راستای مقابله با جنگ نرم اقتصادی دشمن فعالیت می‌کنند.

وی از با بیان اینکه برگزاری رزمایش «یک کاسب - یک دانش‌آموز» پنج‌شنبه، 22 شهریورماه در بوشهر برگزار می‌شود، افزود: کاسبان بازار بوشهر در برگزاری این رزمایش به‌منظور تهیه سه هزار بسته لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان مستضعف و بی‌بضاعت مشارکت معنوی و مساعدت مالی می‌کنند.

توزیع 1000 لباس فرم مدرسه بین دانش‌آموزان مناطق محروم

غریبی با اشاره به اینکه در این رزمایش به 100 مدرسه و هر کدام 10 دانش‌آموز محروم لباس فرم مدرسه در سال جدید تحصیلی به‌صورت رایگان اهدا خواهد شد، عنوان کرد: هدف از رزمایش «یک کاسب - یک دانش‌آموز» حمایت و پشتیبانی از دانش‌آموزان مستضعف، بی‌بضاعت و مناطق محروم در شهرها و روستاها است و در این رزمایش معنوی هر کاسب متعهد می‌شود مایحتاج مدرسه یک دانش‌آموز نیازمند شامل لوازم‌التحریر، کیف، کفش، لباس فرم مدرسه و سایر احتیاجات که همگی از تولیدات داخلی هستند را تأمین کند.

وی با بیان اینکه هماهنگی با آرایشگران جهت پیرایش رایگان دانش‌آموزان بی‌بضاعت انجام شده است، اضافه کرد: یکی دیگر از اقداماتی که در رزمایش «یک کاسب - یک دانش‌آموز» انجام می‌شود؛ هماهنگی با سرویس‌های مدرسه برای تخفیف جهت سرویس‌دهی رفت و آمد دانش‌آموزان به‌صورت نیم‌بها است.

تخفیف اتاق اصناف در بازار فروش نوشت‌افزارهای ایرانی

مسئول سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در پایان یادآور شد: در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر جهت ترغیب فروشندگان به ارائه نوشت‌افزارهای ایرانی تخفیفات ویژه‌ای توسط اتاق اصناف در نظر گرفته شده است.

حامد فکوری

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: