کد خبر: 3746451
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
هم‌زمان با رزمایش خدمت صورت می‌گیرد؛
گروه اجتماعی- مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین از اجرای طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در قزوین خبر داد.

 طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در قزوین اجرا می‌شود

عباس رنجبر، مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین در گفت‌وگو با ایکنا از قزوین، با اعلام این خبر اظهار کرد: هم‌زمان با اجرای رزمایش خدمت در استان قزوین، سازمان بسیج اصناف استان با مشارکت بسیج سازندگی و دانش‌آموزی و همچنین اتحادیه‌های سطح استان به جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند اقدام کرده است.
وی افزود: با مشارکت سازمان بسیج سازندگی توزیع 150 بسته سبد کالای حمایتی به ارزش 150 میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان آغازشده است.
مسئول بسیج اصناف استان قزوین با بیان اینکه طی تفاهم‌نامه‌ای با سازمان بسیج دانش‌آموزی طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» اجرا خواهد شد، بیان کرد: در این طرح یک دانش‌آموز نیازمند به یک کاسب خیر معرفی خواهد شد و کاسب دانش‌آموز نیازمند را در آستانه سال تحصیلی تجهیز و راهی مدرسه خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه این طرح با کمک اصناف و اتحادیه‌های سطح استان اجرا می‌شود، تصریح کرد: با اجرای این طرح در آستانه سال تحصیلی نیاز بیش از 100 دانش‌آموز نیازمند رفع خواهند شد.
این مسئول با اشاره به اینکه اصناف همیشه در صف خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند، بیان کرد: اصناف استان قزوین با درک شرایط کشور، علاوه بر سنگر اقتصاد، تلاش می‌کنند تا در حوزه رفع نیاز نیازمندان نیز گام بردارند.
رنجبر در پایان یادآور شد: همچنین 50 بسته لوازم‌التحریر ایرانی نیز بااعتباری بالغ‌بر 25 میلیون ریال تأمین و به دانش آموزان نیازمند شناسایی‌شده تقدیم خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: