کد خبر: 3746469
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیر مؤسسه تسنیم نور گلستان از برگزاری دوره‌های سبک زندگی اسلامی در این مؤسسه خبر داد.

برگزاری دوره‌های سبک زندگی اسلامی در مؤسسه تسنیم نور گلستانعلیرضا الوند، مدیر مؤسسه تسنیم نور گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: این مؤسسه مجوز خود را در سال 95 از سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اخذ کرده و این در حالی است که سال 88 فعالیت خود را آغاز کرده است.
الوند ادامه داد: در فصل تابستان کلاس‌های روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، صوت و لحن، تفسیر کوتاه و دوره‌های سبک زندگی اسلامی در این مؤسسه برگزار شد.
مدیر مؤسسه تسنیم نور گلستان با بیان این‌که در حال حاضر 125 قرآن‌آموز در مؤسسه حضور دارند که 55 نفر آنان آقایان هستند و 70 نفر خانم هستند، بیان کرد: در حال حاضر طی همکاری با کانون فعالان قرآنی سازمان جوانان آستان قدس رضوی پس از انجام آزمون داخلی که در این مؤسسه انجام می‌شود، برگزیدگان به مشهد مقدس مشرف می‌شوند.
وی با اشاره به نیاز به حمایت مسئولان از مؤسسات قرآنی، افزود: نهادینه کردن فرهنگ قرآنی کمرنگ شده و علت این مشکل موازی‌کاری‌ها در کار و آموزش قرآن است. مثلا دوره‌های آموزش قرآن توسط سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود و سپاه نیز از دوره‌ها را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند و این کار را سخت می‌کند.
یادآور می‌شود، مؤسسه تسنیم نور گلستان، در استان گلستان، شهرستان کردکوی، روستای سرکلاته واقع شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: