کد خبر: 3747079
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
گروه فرهنگی ـ کتاب «بر زبان آر تا به دست آری» شنبه، 24 شهریور در بروجرد رونمایی شد.

 رونمایی کتاب «بر زبان آر تا به دست آری» در بروجرد

به گزارش ایکنا از لرستان، چهارشنبه، 24 شهریور طی مراسمی در دفتر مرکز اسناد و شناسایی مفاخر بروجرد از کتاب «بر زبان آر تا به دست آری» نوشته جودیت تینگلی، ترجمه محمدرضا یاراحمدی، از نویسندگان بروجردی رونمایی شد.

کتاب «بر زبان آر تا به دست آری» نوشته جودیت تینگلی، ترجمه محمدرضا یاراحمدی در 183 صفحه، از انتشارات اَرِدُوی سورَه  بروجرد است که شهریور ماه سال‌جاری و به تازگی منتشر و به بازار کتاب روانه شده است .
این کتاب درباره ارتباطات گفتاری، کسب و کار و به‌منظور راهنمایی افراد برای ارتباط قاطعانه در دوازده فصل توسط نویسنده نگارش شده است و در آن به مباحثی همچون: مهارت‌های کاربردی هفت مرحله‌ای ارتباطات تجاری و سازمانی، روش مهارت‌های کاربردی تجاری و سازمانی برای کمک به «نه» گفتن، استفاده از مهارت‌های کاربردی تجاری و سازمانی برای صریح و جسورانه سخن گفتن، مهارت‌های کاربردی تجاری و سازمانی برای مقابله با طعنه و کنایه غیر مستقیم، مهارت‌های کاربردی تجاری و سازمانی برای جدی گرفته شدن ، مهارت‌های کاربردی تجاری و سازمانی برای مقابله با حملات تهاجمی و ... پرداخته است .
محمدرضا یاراحمدی متولد بروجرد و از فعالان حوزه فرهنگ بروجرد است که دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات انگلیسی است و مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد بروجرد است. وی مؤلف و پژوهشگر در زمینه فرهنگ لغت‌نامه‌نویسی، مترجم در حوزه ادبیات و علوم انسانی، مؤسس کانون زبان پردیس در شهر بروجرد است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: