کد خبر: 3747322
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ کارگاه روان‌شناسی از دیدگاه قرآن در مؤسسه ایمان کردستان برگزار می‌شود.

مهتاب هاشمی، مدیر مؤسسه قرآنی ـ فرهنگی ایمان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: کارگاه روان‌شناسی از دیدگاه قرآن، پنج‌شنبه‌ آخر هر ماه در این مرکز برگزار می‌شود که پس از ماه مبارک رمضان نخستین جلسه آن تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه طی فصل پاییز نیز سیرمطالعاتی به صورت مناسبتی برای قرآن‌آموزان و والدین و همچنین مربیان مؤسسه در نظر گرفته شده استه، اظهار کرد: همچنین طی هماهنگی انجام شده دوره روخوانی، روان‌خوانی و تجوید در مساجد با اعزام مربی و در مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی و در مؤسسه و طی ایام تابستان و اوقات فراغت دانش‌آموزان برای گروه سنی خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تشکیل می‌شود.
هاشمی بیان کرد: فراخوان ثبت‌نام دوره‌های تربیت مربی در رشته‌های مختلف نیز اعلام شده است و در صورتی که به حد نصاب برسد تشکیل می‌شود.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09188774392 تماس بگیرند. همچنین مؤسسه قرآنی ـ مردمی ایمان از سال 86 تا کنون فعالیتش را ادامه می‌دهد همچنین این مؤسسه در شهرستان سنندج، شهرک اندیشه، فاز دو، شهرک استانداری، پلاک 48 قرار دارد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: