کد خبر: 3747476
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
گروه فرهنگی - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌شمالی گفت: امروز دشمن با تمام توان در جنگ اقتصادی خواهان از بین بردن نظام اسلامی بوده در این راستا باید با الگو برداری از دوران دفاع مقدس از این پیچ عبور کنیم که قطعا نیز همانند سال‌های جنگ پیروز خواهیم شد.

لزوم الگوبرداری از دوران دفاع مقدس برای مقابله جنگ اقتصادی دشمن

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، احیا محمد امیری، مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس استان در نشست خبری با اشاره به جنگ نرم دشمنان، افزود: جنگ نرم دشمنان حرکتی خطرناک بوده که با چشم قابل مشاهده نیست و این در حالیست که دشمن در جنگ نرم تا حدودی در برخی از بخش‌ها همانند به انحراف کشاندن تعدادی، در جامعه اسلامی موفق عمل کرده است.

امیری با تاکید براینکه در شرایط حساس جامعه باید هوشیار باشیم، گفت: با توجه به نقش انکار ناپذیر رسانه ها باید در این موقعیت از حرکات نرم دشمنان غافل نشویم.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها همانند راهنما هستند، ادامه داد: در برخی از مواقع رسانه‌ها مقصر و در برخی دیگر نیز موفق بوده‌اند اما در هر حال باید بیش از پیش هوشیار باشیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی با تاکید براینکه باید فرهنگ غنی دفاع مقدس را به نسل‌های آینده انتقال بدهیم، عنوان کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب ادامه پیدا کند، باید دفاع مقدس را زنده نگه داریم.

وی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس از طریق رسانه‌ها منتشر می‌شود، یادآورشد: امروز دشمن با تمام توان در جنگ اقتصادی خواهان از بین بردن نظام اسلامی است در این راستا باید با الگو برداری از دوران دفاع مقدس از این پیچ نیز عبور کنیم که قطعا نیز همانند سال‌های جنگ پیروز خواهیم شد.

امیری با اشاره به هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در مجموع سه هزار و ۵۰۰ عنوان برنامه در این هفته توسط دستگاه‌های مختلف در استان اجرا خواهدشد.

وی ادامه داد: رژه نیروهای مسلح، غبارروبی گلزار شهدا، مسابقات فرهنگی و ورزشی، برپایی نمایشگاه‌های مختلف و تجلیل از ایثارگران از مهمترین برنامه‌ها است.

مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی با بیان اینکه هر سال عملیات‌های دوران مقدس در هریک از استان‌ها بازخوانی می‌شود، عنوان کرد: امسال نیز عملیات والفجر۹ در شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی بازخوانی می‌شود.

وی با تاکید بر همکاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی استان در برگزاری برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس، عنوان کرد: سال گذشته ۲۱ دستگاه برتر و شایسته تقدیر در این حوزه شدند و سه دستگاه نیز بابت فعالیت کمرنگ خود در این ایام تذکر دریافت کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: