کد خبر: 3747491
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
گروه فرهنگی - مسئول کانون بسیج هنرمندان نهاوند گفت: نمایشگاه عکس با عنوان «کربلا در آئینه تاریخ» با ۷۰ عکس به همت کانون بسیج هنرمندان با همکاری ارشاد برپا شده و تا پایان محرم در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) پذیرای بازدید عموم است.

نمایشگاه عکس «کربلا در آئینه تاریخ» در نهاوند برپا شده استامیر بحیرایی مسئول کانون بسیج هنرمندان نهاوند در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، افزود: 70 قطعه عکس در نمایشگاه «کربلا در آئینه تاریخ » مربوط به چهار مقطع زمانی مختلف به نمایش گذاشته شده و در این نمایشگاه چندین عکس زیبا از نمای هوایی شهر کربلا و بین‌الحرمین هم به نمایش گذاشته شده است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه شامل عکس‌های قدیمی حرم امام حسین(ع)، حرم حضرت ابوالفضل(ع)، جنایات صدام در حمله به کربلا و تجاوز و ویرانی حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت ابوالفضل(ع) و همین‌طور عکس‌هایی از بازسازی این دو حرم شریف پس از جنایات صدام و از لحظات عزاداری تاریخی و ماندگار در کربلا و اطراف حرم است.
وی تصریح کرد: علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه در ایام برپایی از ساعت 9 تا 12 و 14 تا 19 به محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در بلوار شهید بهشتی، خیابان دانش مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مراجعه کنند.
انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: