کد خبر: 3747531
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
رحیمی:
گروه اجتماعی ـ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: مردمی که خود را پیرو امام حسین(ع) و شهادت را سعادت می‌دانند، هیچگاه در مقابل تحریم‌ها و فشارها تسلیم نخواهند شد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در جلسه شورای اداری شهرستان داراب با اشاره به مواجه کشور با تنگناها و مشکلات اقتصادی، گفت: راه برون رفت از این مشکلات، تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی است.
وی افزود: قطعاً نظام جمهوری اسلامی این توان و ظرفیت را دارد که با تکیه بر توان مردم و بسیج مردمی و استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی در مسیر ایجاد آرامش اقتصادی حرکت کند.
معاون استانداری فارس با تأكید بر اینكه این انقلاب و نظام به اندازه‌ای توانمند است که از اینگونه فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها هراسی ندارد، گفت: همه ما مسئولان وظیفه داریم که با فعالیت جهادی و شبانه روزی مسائل و مشکلات کشور و مردم را حل و فصل کنیم.
سعادت در عین حال گفت: مردمی که خود را پیرو امام حسین(ع) و شهادت را سعادت می‌دانند، هیچگاه در مقابل تحریم‌ها و فشارها تسلیم نخواهند شد و خللی در دفاع آن‌ها از انقلاب، نظام، کشور و رهبری ایجاد نخواهد شد.
معاون امور عمرانی استانداری فارس اضافه کرد: قطعاً کشور و مردم که در جنگ تحمیلی هشت ساله در مقابل دشمنان ایستادند و اجازه تصرف یک وجب از خاک کشور را به آن‌ها ندادند با اتحاد و همدلی از این پیچ خطرناک نیز عبور خواهیم کرد و نظام روند توسعه خود را با اقتدار ادامه خواهد داد.
رحیمی با اشاره به مشكلات اقتصادی كشور گفت: امروز ما با یک جنگ تمام عیار اتقصادی مواجه هستیم و این جنگی است که دشمنان با تبلیغات و سیاه‌نمایی‌ها دامنه آن را تا درون تک تک خانه‌ها خواهند کشاند و با وارد آوردن فشارهای اقتصادی به دنبال این هستند تا بر روی محبوبیت نظام و دولت در نظر مردم اثر بگذارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به تداوم روند توسعه و پیشرفت استان گفت: بحث ایجاد زیرساخت‌ها به‌عنوان یکی از موارد تسهیل‌کننده و تسریع‌کننده امر توسعه با جدیت در دستور کار است.
رحیمی افزود: در استان فارس اهداف با توجه به توانمندی‌ها، پتانسیل‌ها، نیازها و مشکلات ترسیم شده و در همین چارچوب هم توسعه استان مدنظر قرار گرفته است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: