کد خبر: 3747545
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
گروه اجتماعی - رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان‌ماکو از کمک بیش از 290 میلیون‌ریالی خیرین ماکویی خبر داد و گفت: به همت خیرین شهرستان‌ماکو، سبد کالای اساسی در بین مددجویان انجمن حمایت از زندانیان ماکو توزیع شد.

توزیع بیش از 290 میلیون‌ریال سبد کالا در بین مددجویان انجمن حمایت از زندانیان‌ماکو

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، محمدی رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان‌ماکو صبح امروز در جلسه انجمن حمایت از زندانیان‌ماکو بیان کرد: در آستانه سال‌تحصیلی جدید و به مناسبت ایام محرم‌الحرام این کالاها که مشتمل بر کیف، لوازم‌التحریر و لباس است، در میان مددجویان توزیع شد.

وی با بیان اینکه تمامی این کالاها به همت خیرین تهیه و تا شروع مدارس در اختیار خانواده‌های تحت پوشش قرار خواهد گرفت، افزود: علاوه بر لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان، 61 سبد کالای اساسی نیز شامل روغن، برنج و مواد غذایی نیز در اختیار خانواده‌های تحت‌پوشش قرار خواهد گرفت.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان‌ماکو از کمک به آزادی 10 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در سال گذشته به همت این انجمن خبر داد و یادآور شد: سال گذشته به ارزش یک‌میلیارد و 740 میلیون ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی و انواع سبد کالا به خانواده‌های زندانیان تحت پوشش این شهرستان کمک و مساعدت شد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه با اهدا لوح از چند نفر از خیرین انجمن حمایت از زندانیان ماکو تقدیر شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: