به گزارش خبرنگار ایکنا اعزامی به اراک، چهلویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شب گذشته، 15 مهرماه بهکار خود پایان داد و مراسم اختتامیه آن نیز امروز، 16 مهرماه در مجموعه کوه نور و بهمنظور تجلیل از برگزیدگان رشتههای مختلف برگزار میشود.
با پایان یافتن این مسابقات چهره نفرات برتر تمامی رشتههای بخش آقایان مشخص شده است که به شرح زیر است.
رشته تفسیر قرآن
محمدرضا بخشی با امتیاز ۸۷.۴۵
مرتضی ولیزاده با امتیاز ۷۷.۹
وهاب دانشپژوه با امتیاز ۷۷.۴
سیدمجتبی جلیلزاده با امتیاز ۷۷.۳۵
صاحب شریفی با امتیاز ۷۶.۸
مرتضی خرمی با امتیاز ۷۶.۴۵
رشته حفظ موضوعی قرآن
هاشم وحیدیان از خراسان رضوی با ۱۰۸,۱۵ امتیاز، نفر اول
حسین فرخیمقدم از ایلام با ۱۰۷,۶۵ امتیاز، نفر دوم
مصطفی فریدونی از خراسان جنوبی با ۱۰۷,۵ امتیاز، نفر سوم
علی بدری از تهران با ۱۰۳,۱۳ امتیاز، نفر چهارم
محمدرضا اسماعیلپور از یزد با ۱۰۲,۷۳ امتیاز، نفر پنجم
مهدی میرزایی از مرکزی با ۹۴,۶۹ امتیاز، نفر ششم
رشته حفظ احادیث و معارف قرآن
احمد سلیمانی از خوزستان با ۹۰,۰۶ امتیاز، نفر اول
علی سرخکی از فارس با ۸۵,۱۰ امتیاز، نفر دوم
فرشاد فرهنگ از تهران با ۸۱,۲۰ امتیاز، نفر سوم
سیدرضا کاظمی از مازندران با ۷۱,۹۰ امتیاز، نفر چهارم
مهدی حکیمیراد از گیلان با ۶۹,۶۰ امتیاز، نفر پنجم
علی فتحی از خراسان رضوی با ۶۶,۳۰ امتیاز، نفر ششم
رشته همسرایی
گروه همسرایی و همخوانی میعاد از خوزستان با امتیاز ۸۴,۳۴، اول
گروه همسرایی و همخوانی آل یاسین از خوزستان با امتیاز ۸۳,۸۳، دوم
گروه همسرایی و همخوانی الانوار از خوزستان با امتیاز ۸۳,۶۱، سوم
گروه همسرایی و همخوانی العباد از خوزستان با امتیاز ۸۳,۱۴، چهارم
گروه همسرایی و همخوانی ثامن الحجج(ع) با امتیاز ۸۱,۶۰، پنجم
گروه همسرایی و همخوانی شمس از تهران با امتیاز ۸۱,۶۰، ششم
رشته دعاخوانی
مهدی ضیافتی از یزد، نفر اول
مهدی خطیب از البرز، نفر دوم
علی عرب از آذربایجان غربی، نفر سوم
سجاد براتی از چهارمحال و بختیاری، نفر چهارم
شهاب امانتچی از لرستان، نفر پنجم
رشته اذان
حسام قانعی از فارس، نفر اول
محمدرضا نمازی از گیلان، نفر دوم
مجتبی محمدی راد از گلستان نفر سوم
مجتبی کریمی از مازندران، نفر چهارم
وحید باقرنژاد از تهران، نفر پنجم
رشته قرائت ترتیل
فؤاد مولودی از کردستان ممتاز
امین صیدی از کرمانشاه ممتاز
مهدی کشاورز از فارس ممتاز
سیدحامد حسینی از خراسان رضوی عالی
سیدحجت ترحمی از خراسان رضوی عالی
مجید شمخانی از همدان عالی
رشته حفظ 10 جزء
علی قنبری از البرز، ممتاز
علی سبزه از خراسان رضوی، عالی
وحید ترکمان دهنوی از مازندران عالی
محمد سیلاوی از خوزستان عال
یمیثم یوسفی از مرکزی عالی
رضا علینژاد از بوشهر عالی
رشته حفظ 20 جزء
رضا حسنی از خراسان رضوی، ممتاز
سیدامیدرضا رحیمی از گیلان، ممتاز
حسام فیوضی از خراسانرضوی، عالی
علی براتی از اصفهان، عالی
سعید قرهداشی از خراسان رضوی، عالی
مجتبی قدبیگی از تهران، عالی
ایمان شیخ از بوشهر، عالی
علیرضا درودی از قم، شایسته تقدیر
مهدی میرزایی از مرکزی، شایسته تقدیر
رشته قرائت تحقیق
مهدی غلامنژاد از تهران، ممتاز
حمیدرضا مقدسی از قم، ممتاز
هادی موحدامین از تهران، ممتاز
حسین پورکویر از خراسان رضوی، عالی
مجتبی محمدبیگی از تهران، عالی
مختار دهقان از خراسان رضوی، عالی
سیدامید حسیننژاد از خراسان رضوی، شایسته تقدیر
حجتالاسلام والمسلمین مهدی شجاع از خراسان رضوی، شایسته تقدیر
رشته حفظ کل قرآن
محمدجواد مرادی از قم، ممتاز
رضا گلشاهی از خراسان رضوی، ممتاز
نوید رزمجو از فارس، ممتاز
سعید علیاکبری از قزوین، عالی
محمدرسول تکبیری از تهران، عالی
محمدعلی شریعتی، عالی
سعید شاهرخی، عالی
حسین درستکار، عالی
محمد خاکپور از خراسان رضوی، عالی
ابوذر کرمی از مرکزی، عالی
یادآور میشود، در مراسم اختتامیه از برگزیدگان رشتههای قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم تجلیل بهعمل میآید. برگزیدگان سایر رشتهها در روزهای گذشته مورد تجلیل قرار گرفتهاند.
انتهای پیام