کد خبر: 3754041
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان از برگزاری آزمون حفظ سالیانه قرآن ویژه طلاب خبر داد و گفت: این آزمون قرآنی ۲۰ مهرماه در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان برگزار می‌شود.

x

به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الاسلام فضل‌الله پیرمحمدی، معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان امروز، 16 مهرماه در جمع خبرنگاران از برگزاری آزمون حفظ سالیانه قرآن ویژه طلاب خبر داد و گفت: این آزمون قرآنی بیستم مهرماه جاری در سالن اجتماعات مرکز مدیریت حوزه علمیه استان برای طلاب مدارس برگزار خواهد شد.
وی همچنین از برگزاری مصاحبه برای بیش‌ از 40 طلبه این استان برای ملبس شدن به لباس مقدس روحانیت خبر داد و افزود: طلاب، ماه‌های گذشته با شرکت در کارگاه عمومی تلبس سرفصل‌های ویژه تبلیغ را زیر نظر اساتید حوزه فرا گرفته‌اند و پس از موفقیت در مصاحبه عملی، برای تلبس به معرفی خواهند شد.
پیرمحمدی آزمون اطلاعات عمومی، قرائت نماز، متون دینی، قرائت و تفسیر قرآن، احکام و مسائل شرعی، ادعیه، آشنایی با مسائل روز جامعه و جهان، منبرداری و برخورداری از سلامت جسمانی را از شرایط تلبس طلاب برشمرد.

برگزاری کارگاه «بایسته‎های تبلیغ» ویژه طلاب
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان با اشاره به این‌که طلاب پس‌از موفقیت در مصاحبه 17 ربیعالاول امسال مصادف با میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) به لباس مقدس روحانیت ملبس خواهند شد، اضافه کرد: طلاب پساز تلبس، رسالت عملی خود که تبلیغ در محافل گوناگون است را آغاز خواهند کرد.
‌پیرمحمدی در ادامه از برگزاری کارگاه «بایسته‎های تبلیغ» برای یک‌صد نفر از طلابی که شرایط و ویژگی‌های تلبس را دارند، خبر داد و گفت: برای این تعداد طلبه نیز 25 مهرماه کارگاه بایسته‌های تلبس و تبلیغ برگزار خواهد شد و طلاب موفق در این کارگاه، برای مصاحبه عملی تلبس معرفی خواهند شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: