کد خبر: 3754172
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
گروه فرهنگی ـ به‌مناسبت هفته ملی کودک ویژه‌برنامه فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان «کتاب، صلح، کودک» در روستای دیناروند خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، مراکز سیار روستایی و شهری، پستی و مکاتبه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، دوشنبه، 16 مهر به‌مناسبت گرامیداشت هفته کودک ویژه‌برنامه فرهنگی، هنری و ادبی را با عنوان «کتاب، صلح، کودک» را در مدرسه شهید خلیل طهماسبی روستای دیناروند خرم‌آباد برگزار کردند.
براساس این گزارش؛ ویژه‌برنامه «کتاب، صلح، کودک» با تلاوت آیاتی از کلام وحی، پخش سرود ملی وسرود کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و نرمش صبحگاهی و خوانش شعر آغاز شد.
درادامه آفرین پنهانی، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، گفت: کتاب و مطالعه برای شما کودکان بسیار مفید است و حضور کتابخانه کانون شما را با بهترین، سالم‌ترین و باارزش‌ترین دوست زندگی آشنا می‌کند.
وی با تقدیراز حضور و مشارکت اولیای دانش‌آموزان در مراسم، افزود: شما دغدغه فرزندان‌تان را دارید وآینده آن‌ها و رشد فکری و شخصیتی‌شان برای شما و ما مربیان کانون، مهم است.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری لرستان از پدر و مادرها خواست تا برای فردای بهتر فرزندان‌شان درجامعه تلاش کنند.
دربخش بعدی برنامه نمایش عروسکی «عمو رجب و موشی» توسط کارشناس هنری و مربی سیار اجرا شد.نامه‌نگاری با موضوع «آینده را باید ساخت» و پرواز «کبوتران صلح» و ارسال نمادین نامه‌های اعضا به سراسر جهان توسط کبوتر و برگزاری مسابقه چه‌قدر فرزندتان را می‌شناسید، با حضور خانواده‌ها و نمایش خلاق با عنوان «درخت دوستی» اجراشد و در بخش پایانی برنامه دانش‌آموزان درایستگاه نقاشی روی پارچه با موضوع «صلح و دوستی» شرکت کردند.

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

م

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: