کد خبر: 3754447
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ توکلی‌نژاد از اعزام گروهی از پرسنل نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی به مناسبت هفته نیروی انتظامی به  پیش‌دبستانی دخترانه علم‌الهدی خبرداد.

فاطمه توکلی‌نژاد، مدیرعامل مؤسسه فاطمه الزهرا(س) و شعبه یک و دو جامعه القرآن شهرستان بم در گفت‌وگو با ایکنا؛ بیان کرد: بر اساس پیگیری و برنامه‌ریزی‌های گذشته، این مرکز قرآنی موفق شد گروهی از پرسنل نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی را به مناسبت هفته نیروی انتظامی، امروز سه‌شنبه 17 مهرماه به  پیش‌دبستانی دخترانه علم‌الهدی که تحت نظارت مؤسسه است را به منظور شناسایی نوآموزان با قوانین راهنمایی ورانندگی و نیروی انتظامی دعوت کند.

مدیر مدرسه علم‌الهدی ادامه داد: با این دعوت، قرآن‌آموزان با پلیس و قوانین راهنمایی و رانندگی بیشتر آشنا شدند و هدایایی را نیز از نیروهای راهنمایی و رانندگی دریافت کردند.

یادآور می‌شود، مؤسسه فاطمه‌الزهرا(س) در سال ۸۶ در بلوار معلم، انتهای معلم چهارم آغاز به کار کرد و شعبه یک مؤسسه جامعة‌القرآن نیز در سال ۸۳ در بلوار امام خمینی(ره)، کوچه سوم و شعبه دوم نیز در خیابان پاسداران، خیابان فاطمی فعالیت قرآنی خود را آغاز کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: