کد خبر: 3754754
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیرعامل مؤسسه حضرت رقیه(س) بوشهر با بیان اینکه ترم پاییز چهارمین ترمی است که از ابتدای امسال در مؤسسه برگزار کرده‌ایم، تصریح کرد: کلاس‌های ترم پاییز مؤسسه از هفتم مهرماه آغاز و تا 29 آبان ماه ادامه دارد.

ندا خوشابی، مدیرعامل مؤسسه حضرت رقیه(س) بوشهر در گفت‌وگو با ایکنا؛‌ گفت: کلاس‌های ترم پاییز مؤسسه از هفتم مهرماه آغاز و تا 29 آبان ماه ادامه دارد. روخوانی و روان‌خوانی، مفاهیم، تدبر و تفسیر، طرح 1452 و  حفظ ویژه برای مقطع دبستان، زیردبستان و بزرگ سالان از جمله برنامه‌های ترم پاییز ما است.

وی ادامه داد: البته با توجه به بازگشایی مدارس کلاس‌های این ترم ریزش داشته و به اندازه تابستان نیست اما با این وجود روزانه 12 کلاس از ساعت 16 در مؤسسه برگزار می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه حضرت رقیه(س) بوشهر تصریح کرد: هر ساله در روز شهادت حضرت رقیه(س) مراسم ویژه‌ای برای کودکان داریم که امسال هم طبق رسم هرساله برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، این مؤسسه به رایانامه sa-alipor۱۳۶۸@yahoo.com در استان بوشهر، در خیابان بهمنی، خیابان شهید ماهینی، سه‌راه دانشگاه خلیج فارس کوچه دریای یک واقع است.

انتهای پیام  

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: