کد خبر: 3754756
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
گروه هنر ــ شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «خورشید خواهد دمید» به واکاوی تصمیم بریتانیا برای تحریم حزب الله می‌پردازد، همچنین در برنامه «پرسشی ساده» نیز گسترش شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را مورد بحث‌ قرار می‌دهد.

به گزارش ایکنا، شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «خورشید خواهد دمید» (The Sun Will Rise) به واکاوی تصمیم بریتانیا برای تحریم حزب الله می‌پردازد. این برنامه با نگاهی به تصمیم احتمالی سجاد جاوید، وزیر کشور انگلیس مبنی بر غیرقانونی و تروریسم اعلام کردن جنبش مقاومت حزب الله لبنان، نقش حامیان اسرائیل و لابی صهیونیست در انگلیس در اتخاذ این تصمیم را بررسی خواهد کرد.

این برنامه همچنین با مروری بر چرایی غیرقانونی خواندن جنبش حزب الله در انگلیس و میزان تاثیرگذاری لابی صهیونیسم در تصمیم‌گیری‌ها در بریتانیا به گفت‌و‌گو پیرامون سخنان سجاد جاوید (که عضوی از گروه دوستان اسرائیل است) مبنی بر قصد حزب الله برای تسلط بر سرزمین فلسطین و بیرون راندن اسراییل از بیت المقدس خواهد پرداخت.

برنامه «خورشید خواهد دمید» با اجرای روشن محمد صالح جمعه ۲۰ مهر ماه ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. این برنامه شنبه ساعت ۰۵:۰۰ و ۱۴:۰۰، یکشنبه ساعت ۰۰:۰۵ بامداد و سه شنبه ساعت ۱۲:۰۰ بازپخش می‌شود.

گسترش شهرک سازی‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «پرسشی ساده» (A Simple Question)، گسترش شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را مورد بحث‌و‌گفت‌و‌گو قرار می‌دهد. این برنامه که به تهیه‌کنندگی احمد کابالو روی آنتن می‌رود ضمن گفت‌و‌گو درباره دستور مقامات رژیم صهیونیستی مبنی بر تخلیه روستای خان الاحمر واقع در کرانه باختری تا پایان ماه آینده میلادی برای توسعه شهرک سازی ها، مقاومت مردم این روستا در برابر خواسته صهیونیست‌ها و تصمیم آن‌ها مبنی بر عدم تخلیه خان الاحمر را مورد بررسی قرار می‌دهد.

این برنامه همچنین با اشاره به تهدید مردم خان الاحمر از سوی مقامات صهیونیستی به تخریب خانه‌ها درصورت عدم تخلیه در موعد مقرر به بررسی اقدام غیرقانونی رژیم صهیونیستی در احداث مناطق مسکونی جدید در اطراف بیت المقدس خواهد پرداخت.

نگاهی به اقدامات مناسب برای جلوگیری از شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی و بررسی صحت یا نادرستی ادعای این رژیم مبنی بر تلاشش برای برقراری صلح نیز از دیگر محور‌های مورد بحث در این برنامه است.

برنامه «پرسشی ساده» با اجرای لمبیت آپیک، جمعه ۲۰ مهر ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود و تکرار آن شنبه ساعت ۱۲:۰۰، یکشنبه ساعت ۱۰:۰۰، دوشنبه ساعت ۰۵:۰۰، سه شنبه ساعت ۰۰:۰۵ بامداد و ۰۸:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۱۴:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: