کد خبر: 3754893
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
فرمانده پلیس قرچک:
کانون خبرنگاران نبأ _ فرمانده انتظامی قرچک با تصریح اینکه تا آخرین قطره خون خود، پشتیبان خانوده شهدا و دیگر شهروندان هستیم، اظهار داشت: هرگز نخواهیم گذاشت کسی به امنیت این منطقه نگاه چپ داشته باشد.

به گزارش خبرنگار کانون خبرنگاران نبأ، ایکنا، نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان قرچک به همراه امام جمعه، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولین صبح امروز، 19 مهر در آخرین روز هفته نیروی انتظامی مزار شهدای امام زاده بی بی زبیده(س) این شهرستان را غبارروبی و گلباران کردند.
سرهنگ علی موسی پور، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قرچک در این مراسم با بیان اینکه هفته ناجا فقط به همین هفته ختم نمیشود، گفت: همه روزهای سال، روزهای خدمت به مردم است و باید آن را قدر دانست.
وی با تشکر از زحمات پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: سپاه پاسداران همیشه یار و یاور پلیس در همه مأموریتها بوده است.
فرمانده پلیس قرچک با تأکید بر اینکه امروز در این آستانه مبارکه عهد می بندیم که رهرو راه شهدا باشیم، ابراز داشت: برای پاسدارای از ارزشها باید راه امام را ادامه داد که عزت و آزادگی را برای ما به ارمغان آورد.
موسی پور در پایان با تصریح اینکه تا آخرین قطره خون خود، پشتیبان خانوده شهدا و دیگر شهروندان هستیم، اظهار داشت: هرگز نخواهیم گذاشت کسی به امنیت این منطقه نگاه چپ داشته باشد.

محمد فرخی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: