کد خبر: 3755091
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
کانون خبرنگاران نبأ ــ رئیس کلانتری 12 شیروان با اشاره به انجام خالکوبی روی بدن برخی از افراد گفت: کسانی که روی بدن خود خالکوبی می کنند ضمن اینکه موجب ورود عفونت به بدن خود می شوند، امکان اهدای خون به دیگران را نیز نخواهند داشت.

تبیین مصادیق جرم برای دانش آموزان/ خالکوبی کرده ها از اهدای خون محرومند

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ سروان نعمت زاهدی، رئیس کلانتری 12 شیروان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع دانش آموزان دبیرستان غیردولتی پسرانه سما شهرستان گفت: پلیس در کنار مردم است. وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی افزود: برخی از آسیب های اجتماعی از جمله ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم، استفاده از وسایل نقلیه بدون داشتن گواهینامه رانندگی و بیمه خودرو، استفاده از علایم شیطان پرستی و سوء مصرف مواد مخدر طبق قانون جرم محسوب می شود.

زاهدی با اشاره به انجام خالکوبی روی بدن برخی از افراد گفت: کسانی که روی بدن خود خالکوبی می کنند ضمن اینکه موجب ورود عفونت به بدن خود می شوند، امکان اهدای خون به دیگران را نیز نخواهند داشت.

رئیس کلانتری 12 شیروان اظهار داشت: برخی مواد مخدر که به صورت زیرزبانی استفاده می شود؛ موجب از بین رفتن دندان، لثه و ریه ها می شود و عوارضی همچون سرگیجه، تهوع، از دست دادن تعادل روح و روان، افزایش فشار خون و سکته های قلبی و مغزی را برای افراد مصرف کننده به دنبال خواهد داشت.

مسئول دفتر مرکز فرماندهی و کنترل کلانتری 12 شهرستان شیروان(مرفوک) نیز با بیان روایتی از حضرت امام صادق(ع) افزود: هرچه برای خود می خواهید برای دیگران نیز بخواهید.

ستوان دوم علی محمد قنبرزاده با پرداختن به موضوعاتی همچون فضاهای مجازی، انواع انصاف، ایثار، ثابت قدم بودن، بهداشت روان، سلامت جسم و عاقبت به خیر شدن گفت: یکی از راه های درونی و بیرونی رسیدن به انسانیت عمل کردن به دانسته ها است.

حسینعلی ظفری

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: