کد خبر: 3755468
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
آیت‌الله موحدی کرمانی:
گروه سیاسی ــ آیت‌الله موحدی کرمانی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر سران قوا و ضرورت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان و منتقدان اظهار کرد: می‌بایست هم مسئولان و هم نخبگان با شناسایی دقیق معضلات جامعه و توجه به راهکاری معقول، نسبت به رفع موانع و مشکلات کشور به‌ ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت عمومی همت بگمارند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه 21 مهرماه با حضور اعضاء تشکیل شد.

در جلسه امروز، آیت‌الله موحدی کرمانی که ریاست جلسه را به عهده داشت، با تسلیت فرا رسیدن ماه صفر و ایام سوگواری اهل بیت(ع) بر ضرورت تبیین معارف بلند دینی به ویژه برای نسل جوان و نوجوان تأکید کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر سران قوا و ضرورت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان و منتقدان تأکید کرد: این رهنمود مقام معظم رهبری از یک سو متوجه مسئولان اجرایی، تقنینی و قضایی و از سوی دیگر کارشناسان و صاحب‌نظران در عرصه‌های مختلف را مخاطب قرار می‌دهد، لذا می‌بایست هم مسئولان و هم نخبگان با شناسایی دقیق معضلات جامعه و توجه به راهکاری معقول، نسبت به رفع موانع و مشکلات کشور به‌ ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت عمومی همت بگمارند.

بر اساس این گزارش، در جلسه امروز مجمع لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان اختلافی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان مطرح گردید و ادامه مباحث در این خصوص به جلسه بعدی مجمع موکول گردید.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: