کد خبر: 3755470
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
گروه معارف- رئیس جهاددانشگاهی البرز از برگزاری 12 دیدار جهادگران دانشگاهی البرز با خانواده شهدا طی سه ماه گذشته در این استان خبر داد.

برگزاری 12 دیدار جهادگران دانشگاهی البرز با خانواده شهدا

سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا تجدیدعهدی دوباره با آرمان‌های شهداست که با نثار جان خود در راه آرمان‌های الهی، مهم‌ترین دارایی خود را در این راه هدیه کردند.
وی افزود: هدف این است فراموش نکنیم این انقلاب چگونه با خون هزاران شهید به سرانجام رسیده است و پدران و مادران شهدا هرگز فراموش شدنی نیستند.
هاشمی‌راد ادامه داد: متاسفانه راه شهدا آن گونه که شایسته است دنبال نشده است و مردم و به ویژه مسئولان ضرورت دارد که در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات خود همواره اهداف و آرمان‌های این شهدای زنده را فرا راه خویش داشته باشند.
این مسئول با بیان این که خانواده شهدا به عنوان کسانی که بیشترین سهم را در پرورش و بالندگی شهیدان داشته‌اند و فقدان فرزندانشان با هیچ چیزی قابل معاوضه نیست، ادامه داد: این خانواده‌ها باید مورد تکریم قرار گیرند و مسئولان وظیفه دارند از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و برای حل مشکلاتشان تلاش کنند.
رئیس جهاددانشگاهی البرز خاطرنشان کرد: بر خلاف آنچه در جامعه نشان داده می‌شود خانواده‌های شهدا و ایثارگران با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرم می‌کنند و در این دیدارها جهادگران از نزدیک با برخی مشکلات آنها آشنا شدند.
وی در پایان گفت: این دیدارها با تلاش معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز و با همکاری سایر معاونت‌های این واحد برگزار شد و نماینده‌ای از بنیاد شهید استان، جهادگران را در این دیدارها همراهی می‌کرد.
جهادگران دانشگاهی البرز، با حضور در منزل خانواده‌های شهید شاهین حافظ، شهید ابوالقاسم حافظ، شهید حمیدرضا اوجانی، شهید سید ابوالفضل و حمیدرضا میرسلطانی، شهید یوسف دهقان نیری، شهید علی پیرونظر، شهید بهرام محمدی حاجی، شهید بهرام حاجی اسفندیاری، شهید بهرام احسان دار، شهید اکبر اسماعیلی، شهید اکبر ثبوتی برهانی، شهید اصغر چراغی و شهید عبدالکریم صفی صمغ آبادی با این خانواده‌ها دیدار کردند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: