کد خبر: 3755473
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
گروه اجتماعی - چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی به همت دانشگاه علمی کاربردی لرستان، امروز شنبه، 21 مهرماه، با حضور مسئولان استانی و جمعی از کارآفرینان و فعالان اقتصادی برتر لرستان، در خرم‌آباد گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه «اشتغال و توسعه کارآفرینی» لرستان با حضور کارآفرینان برتر

به گزارش ایکنا از لرستان، امروز شنبه، 21 مهرماه، چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی به همت دانشگاه علمی کاربردی لرستان با حضور آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، سعید فرح بخش رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان، علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان و جمعی از کارآفرینان و فعالان اقتصادی لرستان، در خرم‌آباد گشایش یافت.

در این رابطه سعید فرح‌بخش، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان، در جمع خبرنگاران گفت: امروز چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در سطح ۳۵ غرفه برپا شده است.
وی با اشاره به این‌که غرفه‌های این نمایشگاه از امروز به مدت ۵ روز و تا بیست و پنجم مهرماه دایر خواهند بود، تصریح کرد: مراکز علمی کاربردی شهرستان‌ها، نهادها و شرکت‌های بخش خصوصی با حضور در این نمایشگاه دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند؛ همچنین غرفه‌هایی از دانشگاه لرستان، پارک علم و فناوری و ... در این نمایشگاه برپا شده‌است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: