کد خبر: 3755484
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
گروه فرهنگی - دبیر اجرایی دومین جشنواره تئاتر روح‌الله گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا پایان مهرماه تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی تئاتر روح‌الله تمدید شد

به گزارش ایکنا ار اصفهان به‌نقل از ستاد اطلاع‌رسانی دومین جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح‌الله، محمدرضا رفیعی اظهار کرد: جشنواره تئاتر روح‌الله شامل سه بخش تئاتر صحنه‌ای، خیابانی و بخش غیررقابتی تئاتر کودک و نوجوان است که پیش‌ازاین، آخرین‌مهلت ارسال آثار در این سه بخش، یکم مهرماه و در نوبتی دیگر، 15 مهر ماه اعلام‌شده بود اما تقاضای بسیار شرکت کنندگان ما را برآن داشت که این تاریخ را تا 30 مهر ماه تمدید کنیم.
وی افزود: با توجه به این‌که جشنواره، یک جشنواره موضوعی است و برای پیدا کردن سوژه آن، حتماً باید تحقیقاتی انجام شود این درخواست برای دومین بار پذیرفته شده اما بعد از این دیگر تمدید نخواهد شد.
دبیر اجرایی دومین جشنواره تئاتر و نمایشنامه‌نویسی روح‌الله درباره برگزاری کارگاه‌های نمایشنامه‌نویسی در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: روز جمعه 20 مهر ماه، از ساعت 9 صبح تا 19، سومین کارگاه از "ایده تا متن" با حضور دکتر نصرالله قادری در نگارستان امام خمینی برپا شد و طی آن، طرح‌هایی که شرکت‌کنندگان در این مدت نوشته بودند و توسط استاد تصحیح شد، در گام نهایی این نوشته ها به نمایشنامه تبدیل می شوند.
رفیعی ادامه داد: شورای سیاست گذاری جشنواره در نظر دارد از اساتید دیگر نیز برای آموزش نمایشنامه نویسی به علاقمندان دعوت کند و این کارگاه های آموزشی را تدوام ببخشد.
به گزارش ستاد رسانه ای دومین جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح، این جشنواره به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) بهمن‌ماه سال 1397 در اصفهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: