کد خبر: 3755496
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
پویش منم دانشگاه تهرانی‌ام با مشارکت بیش از 50 نفر از خیرین و همچنین با حمایت بنیاد حامیان دانشگاه تهران به منظور تامین نیازهای ضروری خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش ایکنا؛ ایسنا نوشت: بنیاد حامیان دانشگاه تهران به عنوان یک موسسه مردم نهاد در حوزه علم و فناوری با هدف معرفی عرصه‌ای نو به خیرین و نیکوکاران و همچنین جذب مشارکت‌های خیرخواهانه در سال 93 در راستای بهره برداری از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین، تشویق و ترغیب خیرین نیک اندیش برای تقویت و گسترش زیرساخت‌های دانشگاه تهران با همت جمعی از خیرین نیک اندیش و دانش آموختگان نیک خواه این دانشگاه به منظور حمایت و تامین بخشی از هزینه‌های دانشگاه تهران و حمایت از دانشجویان برتر و مستعد دانشگاه تاسیس شده است.

در راستای توسعه مشارکت‌های مردمی در حوزه علم و دانشگاه در بهمن ماه سال 96 اولین پویش تامین نیازهای خوابگاهی کوی دانشگاه تهران با نام «منم دانشگاه تهرانی‌ام» برنامه ریزی و اجرا شد.

با اعلام اقلام مورد نیاز ضروری خوابگاه‌های دانشجویی از طرف کوی دانشگاه تهران پویش فوق با هدف تامین فاز نخست اقلام مذکور به ارزش دو میلیارد ریال با اطلاع رسانی پویش "منم دانشگاه تهرانی‌ام" به منظور جلب مشارکت‌های حداکثری از تاریخ 7 بهمن 96 آغاز شد.

در جریان پنجمین جشنواره و واقفین دانشگاه تهران که پنجم اسفند ماه سال گذشته با مشارکت خیرین نیک اندیش دانشگاه برگزار شد، علاوه بر تامین اقلام فاز نخست چهار فاز بعدی از پیش طراحی شده پویش فوق نیز به مبلغ 750 میلیون تومان تامین شد. همچنین بنیاد حامیان دانشگاه تهران از ابتدای سال 97 نسبت به خریداری اقلام تامین اعتبار شده اقدام کرده و در چندین مرحله اقلام مورد نیاز از جمله ماشین لباسشویی، یخچال، جاروبرقی، کولر، تخت، میز دانشجویی، موکت، پرده و ... را خریداری و به خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه تحویل داده است.

پویش فوق با مشارکت تعداد 50 نفر از خیرین دانشگاه تهران برگزار شد و اولین مشارکت جمعی خیراندیشان دانشگاه تهران است که برای تامین نیازهای خوابگاهی دانشجویی دانشگاه با نیت رفاه دانشجویان خوابگاه صورت گرفت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: